Ostatnio rzadko pokazują dzieci publicznie. Teraz byli małżonkowie spotkali się na tej samej imprezie

W sobotnie popołudnie muzyk bawił się na Noworocznym obiedzie z gwiazdami w restauracji Jeffs.

Na tym samym wydarzeniu były też jego dzieci i była żona, Marta Wiśniewska. O ile Michał Wiśniewski często pokazuje swoje latorośle na profilu na Facebooku, rzadko można zobaczyć je na oficjalnych wydarzeniach. Dlatego zdziwiliśmy się, że są już takie duże. Xavier ma 13 lat, a Fabienne 12 lat. Dzieci chętnie pozowały ze swoją mamą. Tuż obok bawił się także Wiśniewski, który wdał się w pogawędkę z Ryszardem Kaliszem. Nie znajdziemy jednak wspólnych zdjęć lidera Ich Troje z dziećmi i jego byłą żoną.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ >>

Kilka dni temu Mandaryna gościła w "Dzień Dobry TVN", w którym opowiadała o oryginalnych imionach dzieci.

To były czasy kiedy Ich Troje było na topie i myślę, że Michałowi było łatwiej nadać takie imiona, a potem zarejestrować je w urzędzie. On generalnie swego czasu nie miał problemu z niczym. Nie zastanawialiśmy się długo nad tymi imionami, one nam się spodobały. Xavier ma na drugie imię Michał, a Fabka ma Marta, więc gdyby im się nie podobało, mogą skorzystać z tych drugich. Natomiast lubią swoje imiona, to jest fajne, że dzieciaki nie muszą wymyślać im jakiś przezwisk, jakiś ksywek - mówiła.

Zapewniła też, że dzieci nie cierpią z powodu nietypowych imion.

Moje dzieci w ogóle nie cierpią. W tych czasach dzieci w ogóle nie zwracają na to uwagi. Nie nazwałam dziecka ani Omo, ani Ariel.

Vic