Nad jej strojem jak zawsze czuwał mąż. By go zadowolić, musiała się nacierpieć, ale było warto. W takiej sytuacji Kim i Kanye jeszcze nie widzieliśmy

Co zrobi żona, by mąż okazał jej trochę czułości? W przypadku Kim droga może być tylko jedna - musi spełnić jego artystyczno-stylistyczne zapędy. Chyba się udało, bo West publicznie ją nagrodził.

Zdjęcia, na których raper okazuje swojej żonie czułość czy choćby ją przytula to prawdziwa rzadkość. Czasem patrzy na nią z satysfakcją, czasem łapczywie spogląda na jej kształty, ale trudno zarzucić mu nadmierną wylewność. Jednak kiedy Kim robi wszystko tak, jak trzeba, nawet jemu mięknie serce.

Najpierw Kim Kardashian poinformowała, że razem z mężem spędzają całą noc w... jej garderobie. Zrobili porządki, wyrzucili, co niepotrzebne, zrobili miejsce na nowe ubrania. Dlatego z tym większą niecierpliwością oczekiwaliśmy pierwszego pojawienia się naszej ulubionej celebrytki w nowym roku. I oto jest.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Razem z mężem dała się przyłapać w Nowym Jorku. Było zimno - temperatura spadła do 5 stopni poniżej zera. Wszyscy mają kurtki, ciepłe spodnie, buty. Ale nie ona. Nie wiemy, jak długo Kanye myślał nad outfitem żony, ale wybrał dla niej spódniczkę i sandałki, które nie wyglądają na zbyt ciepłe. Oczywiście BEZ rajstop. I możecie myśleć, że to głupie, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak Kanye czule poprawia Kim kurtkę pod szyją, nasze serca zmiękły i już się nie śmiejemy.

Czy ona nie wygląda jak mała dziewczynka, która właśnie dostała wymarzony prezent?

jus