Wędzikowska i Rooyens wzięli ślub? Stylistka dementuje. I radzi podszkolić się z angielskiego

Alarm odwołany. Nie było romantycznego ślubu w Tajlandii.
Wędzikowska dementuje I radzi podszkolić się z angielskiego Alarm odwołany. Nie było romantycznego Wędzikowskiej i Rooyensa w Tajlandii. Stylistka i producent (a prywatnie były mąż Kayah) mieli pobrać się parę dni temu podczas wakacji w Azji. Wskazówką była koperta podpisana nazwiskami pary, która bardzo przypominała zaproszenie ślubne. Co więcej, zdjęcie wrzucone przez Wędzikowską na Instagram, opisane zostało hashtagiem "2015 rokiem dobrych wiadomości". Wygląda na to, że to jednak nie ślub jest tą wspomnianą dobrą wiadomością. Stylistka skomentowała sprawę na Facebooku i zauważyła, że analiza koperty nie była wystarczająco dokładna. "Kochani, bardzo dziękuje(my) za takie zainteresowanie naszym pożyciem. Kto uważał na lekcjach angielskiego ten wie, że mężatka to Mrs. Życzę wam w Nowym Roku samych dobrych dobrych wiadomości, niekoniecznie wyssanych z palca" - napisała.

Stylistka i producent (a prywatnie były mąż Kayah) mieli pobrać się parę dni temu podczas wakacji w Azji. Wskazówką była koperta podpisana nazwiskami pary, która bardzo przypominała zaproszenie ślubne. Co więcej, zdjęcie wrzucone przez Wędzikowską na Instagram, opisane zostało hashtagiem "2015 rokiem dobrych wiadomości". Wygląda na to, że to jednak nie ślub jest tą wspomnianą dobrą wiadomością.

Stylistka skomentowała sprawę na Facebooku i zauważyła, że analiza koperty nie była wystarczająco dokładna.

Kochani, bardzo dziękuje(my) za takie zainteresowanie naszym pożyciem. Kto uważał na lekcjach angielskiego ten wie, że mężatka to Mrs. Życzę wam w Nowym Roku samych dobrych dobrych wiadomości, niekoniecznie wyssanych z palca - napisała.

Zaproszenie na ślub Malwiny Wędzikowskiej i Rinke Rooyensa

Screen z Instagram.com/malwinawedzikowska/

em