Syn Beckhamów debiutuje w roli modela! I to w kampanii polskiej marki. Są zdjęcia

Syn Beckhamów zagości na plakatach reklamowych polskiej marki Reserved.

Polska firma odzieżowa zaangażowała do współpracy syna Beckhamów, 16-letniego Brooklyna. Zdjęcia możemy obejrzeć już na Facebooku. Dla młodego Beckhama będzie to debiut w roli modela.

Zdjęcia powstały w Londynie. Marka Reserved jako pierwsza na świecie zdecydowała się zaangażować młodego Beckhama w charakterze modela do kampanii reklamowej - czytamy na Facebooku.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Zdjęcia będą promować wiosenną linię Reserved YFL o nazwie "Volcano Explosion". Kampania Reserved ma nawiązywać do sportu i przeznaczona jest dla osób kochających przygodę, sport i skoki adrenaliny. Autorem prac jest Kacper Kasprzyk, który ma na swoim koncie m.in. współpracę z magazynami "Harper's Bazar", "Dazed & Confused" i francuską edycją "Vogue'a". Przypomnijmy, że w roli modela wystąpił już młodszy syn Beckhamów, 12-letni Romeo, który jest ambasadorem marki Burberry. Jak wam się podoba Brooklyn w roli modela?

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
Syn Beckhamów debiutuje w roli modela! I to w kampanii polskiej marki. Są zdjęcia
Zaloguj się
 • aaricia

  Oceniono 30 razy 20

  jest nijaki, kompletnie zwyczajny, ani urody ani wdzieku, najzwyczajnieszy nastolatek jakich tysiace na ulicach .... jedynie nazwisko go ratuje, stara prawda niestety.....nepotyzm trzyma sie mocno.

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 7

  Kiedyś lubiłem Reserved. Ale chyba zmienili głównego designera ciuchów, niestety na gorszego. Ten bubek będzie do tych ciuchów pasować.

 • white_lake

  Oceniono 17 razy 7

  plebejska, paskudna gęba, ale oczywiście jest "skazany" na wielką karierę, żenada,
  wstydu nie mają ci ludzie

 • fanizymiko

  Oceniono 12 razy 6

  Polskiej??

  Cypryjskiej chyba.

  A kampania bez polotu.

 • woal

  Oceniono 13 razy 3

  nie podoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX