Narzekała, że trudno jej się ubrać przez obfity biust. Teraz założyła ryzykowną kreację, pokazała nogi i... wygląda dobrze jak nigdy!

Młoda aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że dobranie właściwego stroju do jej sylwetki to prawdziwe wyzwanie. Tym razem Ariel poradziła sobie z nim wyśmienicie.

Patrząc na zdjęcia gwiazdy serialu "Współczesna rodzina", trudno uwierzyć, że ma ona zaledwie 16 lat. Ariel poszczycić może się bardzo kobiecą sylwetką i imponujących rozmiarów biustem, który chętnie eksponuje zakładając na czerwony dywan kreacje z głębokim dekoltem. Na galę People's Choice Awards wybrała jednak coś zupełnie innego - aktorka zakryła piersi w czarnej marynarko-sukience, tym razem decydując się na pokazanie nóg. Efekt? Wyśmienity!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Świetną stylizację doceniamy tym bardziej, że w jednym z ostatnich wywiadów młoda gwiazda sama przyznała, że obfite kształty są wyzwaniem, kiedy chce się ładnie ubrać.

To ciekawe, bo jestem bardzo młoda, a mam bardzo dojrzałe ciało. Z jednej strony jest to błogosławieństwo, z drugiej przekleństwo. Muszę znajdywać rzeczy, które są właściwe na daną okazję, ale też odpowiednio na mnie lezą, tak, żebym dobrze wyglądała - mówiła.

Ariel, tym razem udało się i to bardzo! A jak Wam podoba się aktorka w takiej odsłonie?

em