O jej "oponce" po Sylwestrze mówili wszyscy. Edyta Górniak to skomentowała i przy okazji pozwoliła sobie na złośliwość

Co najmniej o rozmiar za małe legginsy Edyty Górniak nieoczekiwanie stały się jedną z najjaśniejszych gwiazd imprezy sylwestrowej we Wrocławiu. Nie tylko dlatego, że były złote. Gwiazda odniosła się do sprawy na Facebooku.
Górniak o swojej "oponce" O jej "oponce" po Sylwestrze mówili wszyscy. Edyta Górniak na Facebooku odniosła się do swojego wyglądu podczas imprezy sylwestrowej. Potwierdziła domysły, że jej "oponka" to efekt świątecznego jedzenia. Co najmniej o rozmiar za małe legginsy Edyty Górniak nieoczekiwanie stały się jedną z najjaśniejszych gwiazd imprezy sylwestrowej we Wrocławiu. Nie tylko dlatego, że były złote. Gwiazda odniosła się do sprawy na Facebooku. Połyskujące legginsy i biały żakiet, w których Edyta Górniak bawiła publiczność we Wrocławiu, ostateczną przymiarkę musiały przejść jeszcze przed świętami. Tak tłumaczyliśmy sobie niemałą wpadkę gwiazdy, od której udanego show na scenie skutecznie uwagę odwracała "oponka" wylewająca się ze spodni. W ostatnim wpisie na Facebooku Górniak potwierdziła nasze przypuszczenia - wszystkiemu winna była świąteczna dieta, ale gwiazda wcale nie zamierza przejmować się jej efektem. Podsumowanie Sylwestra Górniak wykorzystała również do skierowania drobnych złośliwości w stronę gwiazd (a może konkretnej gwiazdy?), które wystąpiły na konkurencyjnych imprezach. Jak pokazały wyniki oglądalności, więcej widzów zdecydowało bawić się przy transmisji z Wrocławia.

Połyskujące legginsy i biały żakiet, w których Edyta Górniak bawiła publiczność we Wrocławiu, ostateczną przymiarkę musiały przejść jeszcze przed świętami. Tak tłumaczyliśmy sobie niemałą wpadkę gwiazdy, od której udanego show na scenie skutecznie uwagę odwracała "oponka" wylewająca się ze spodni. W ostatnim wpisie na Facebooku Górniak potwierdziła nasze przypuszczenia - wszystkiemu winna była świąteczna dieta, ale gwiazda wcale nie zamierza przejmować się jej efektem.

Edyta Górniak komentuje

Facebook.com/pages/Edyta-Górniak

Podsumowanie Sylwestra Górniak wykorzystała również do skierowania drobnych złośliwości w stronę gwiazd (a może konkretnej gwiazdy?), które wystąpiły na konkurencyjnych imprezach. Jak pokazały wyniki oglądalności, więcej widzów zdecydowało bawić się przy transmisji z Wrocławia.

Edyta Górniak komentuje

Facebook.com/pages/Edyta-Górniak

Gorniak Edyta 2014-12-31 KAPIF

em