Pojawiła się w TV w mocno eksponującym piersi żakiecie. Zbyt mocno! Do BBC wpłynęło ponad 400 skarg. Stacja się tłumaczy

U nas dekolt Kingi Rusin z finału "Top Model" doczekał się własnego fanpage'a na Facebooku. W Anglii z pewnością tak by się nie stało.
Brytyjczycy oburzeni dekoltem Rity Ory Pojawiła się w TV w mocno eksponującym piersi żakiecie. Pojawiła się w TV w mocno eksponującym piersi żakiecie. Do BBC wpłynęło ponad 400 skarg. Rita Ora była gościem wczesnowieczornego programu "The One Show" w stacji BBC (emitowany jest o 19 brytyjskiego czasu). Gwiazda, która słynie z odważnych kreacji mocno eksponujących jej wdzięki, pojawiła się na nagraniu w studiu w białym żakiecie odsłaniającym prawie całe piersi. Ora i pozostali członkowie jury brytyjskiej wersji programu "The Voice" w "The One Show" porozmawiać o zmianach, jakich widzowie mogą spodziewać się w nowej edycji muzycznego show. Warto tu jednak podkreślić, że program "The One Show" zbudowany jest podobnie jak np. polskie "Dzień dobry TVN" - przedstawiane są różne historie ludzie, wątki show-biznesowe, kulturowe. W rzeczonym odcinku "obok" piersi Ory pojawiły się m.in. informacje o przymierzu zawartym przez siły zbrojne, opowieść o długopłetwowcach oraz historia 96-letniego mężczyzny, który nadal pracuje po 5 dni w tygodniu, by móc się utrzymać. Taka mieszanka nie przypadła do gustu telewidzom. Na Twitterze rozpętała się istna burza. Internauci z oburzeniem wypowiadali się o stylizacji nowej trenerki "The Voice". Do stacji wpłynęło ponad 424 zażalenia na strój, w jakim pokazała się piosenkarka. Rzecznik prasowy BBC już wystosował oficjalne pismo odnośnie kreacji Ory. Goście "The One Show" sami wybierają swoje stroje, a gwiazdy pop często wkładają coś olśniewającego, w stylu glamour. Nie sądziliśmy, że strój Rity nie będzie się pokrywał z oczekiwaniami większości widzów wobec znaczącej gwiazdy popu, ale zdajemy sobie sprawę, że gusta są różne. Rita Ora na razie nie skomentowała sprawy.

Rita Ora była gościem wczesnowieczornego programu "The One Show" w stacji BBC (emitowany jest o 19 brytyjskiego czasu). Gwiazda, która słynie z odważnych kreacji mocno eksponujących jej wdzięki, pojawiła się na nagraniu w studiu w białym żakiecie odsłaniającym prawie całe piersi.

Rita OraBbc.co.uk

Ora i pozostali członkowie jury brytyjskiej wersji programu "The Voice" w "The One Show" porozmawiać o zmianach, jakich widzowie mogą spodziewać się w nowej edycji muzycznego show.

Jury Bbc.co.uk

Jury Bbc.co.uk

Warto tu jednak podkreślić, że program "The One Show" zbudowany jest podobnie jak np. polskie "Dzień dobry TVN" - przedstawiane są różne historie ludzie, wątki show-biznesowe, kulturowe. W rzeczonym odcinku "obok" piersi Ory pojawiły się m.in. informacje o przymierzu zawartym przez siły zbrojne, opowieść o długopłetwowcach oraz historia 96-letniego mężczyzny, który nadal pracuje po 5 dni w tygodniu, by móc się utrzymać. Taka mieszanka nie przypadła do gustu telewidzom. Na Twitterze rozpętała się istna burza. Internauci z oburzeniem wypowiadali się o stylizacji nowej trenerki "The Voice".

Twitter.comTwitter.com

Do stacji wpłynęło ponad 424 zażalenia na strój, w jakim pokazała się piosenkarka. Rzecznik prasowy BBC już wystosował oficjalne pismo odnośnie kreacji Ory.

Goście "The One Show" sami wybierają swoje stroje, a gwiazdy pop często wkładają coś olśniewającego, w stylu glamour. Nie sądziliśmy, że strój Rity nie będzie się pokrywał z oczekiwaniami większości widzów wobec znaczącej gwiazdy popu, ale zdajemy sobie sprawę, że gusta są różne.

Rita Ora na razie nie skomentowała sprawy.

aga


Materiały partnera