Diaz wyszła za mąż! "Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi". Sąsiadom powiedzieli, że to zwykła impreza. Wśród gości nie zabrakło gwiazd

Pod białym namiotem na terenie posiadłości aktorki w sercu Beverly Hills 42-letnia Cameron Diaz i 35-letni Benji Madden powiedzieli sobie sakramentalne "tak". A jeszcze kilka lat temu gwiazda "Sposobu na blondynkę" o ślubie nie chciała słyszeć.

Znają się ponad dekadę. Młodszy o 5 minut brat Benjiego, Joel, jest mężem Nicole Richie, koleżanki i sąsiadki Cameron. Co ciekawe, to właśnie za namową Nicole i Joela zaczęła się z nim umawiać. Parą stali się w maju 2014 roku, w grudniu się zaręczyli. Nie chcieli dłużej czekać i ślub wyznaczyli na 5 stycznia.

Przygotowania powierzyli Yifat Oren, słynnej organizatorce wesel dla hollywoodzkich gwiazd (korzystały z niej m.in. Reese Witherspoon, Anne Hathaway, Natalie Portman i Drew Barrymore). W weekend odbyła się weselna próba, kolacja dla gości oraz wieczór panieński Cameron. W poniedziałek od świtu zjeżdżać zaczęły ciężarówki z meblami, naczyniami i kwiatami. Ogród i dom przygotowywano aż do ostatniej chwili. Sąsiedzi, widząc zamieszanie na posesji obok sądzili, że aktorka zorganizowała przyjęcie dla swoich znajomych z okazji nadchodzącej gali Złotych Globów. Zmyślony powód miał zmniejszyć liczbę wścibskich paparazzi. O tym, że po zachodzie słońca w domu Diaz stało się coś więcej, jako pierwszy doniósł serwis internetowy magazynu "People".

Para pobrała się podczas intymnej ceremonii w ich domu w Los Angeles - poinformował agent Cameron Diaz. - Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi zaczynając naszą wspólną podróż w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół - Diaz i Madden zdradzili pismu "People".

Na weselu bawiło się ok. 90 osób. Druhnami Diaz były Nicole Richie, Drew Barrymore, siostra Diaz Chimene oraz jej osobista asystentka, Jesse Lutz. Obrączkę wujkowi i jego narzeczonej podawał 5-letni Sparrow, syn Joela Maddena. Na krótkiej liście zaproszonych znaleźli się też: Samantha Ronson, Toni Collette, Jeffrey Katzenberg, producent Nancy Juvonen oraz choreograf zespołu "Pussycat Dolls" Robin Antin. Liczne wcześniejsze związki Diaz i Maddena sprawiły, że części celebrytów zwyczajnie nie dało się zaprosić.

Cameron Diaz w latach 90-tych spotykała się z Mattem Dillonem. Ich związek trwał 3 lata. Na przełomie wieków była z Jaredem Leto (blisko 4 lata), potem Justinem Timberlakiem (3 lata), Kellym Slaterem (w 2007 roku), Seanem Combsem (w 2008 roku) aż w końcu z Alexem Rodriguezem (od 2010 do 2011 roku).

Byli faceci Cameron DiazPR Photos / Andrew Evans /JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Jeszcze w maju 2014 roku zdradziła pismu "InStyle", że jej zdaniem, "kobiety nie powinny czuć się zmuszane do zamążpójścia".

Wielu ludzi goni za ślubem, bo wmówiono im, że to daje szczęście - przekonuje Diaz.

W 2013 roku mówiła, że "do małżeństwa jej nie ciągnie", a na pewno "nie, gdy mam 20-kilka czy 30-kilka lat".

Nie potrzebuję teraz dzieci w moim życiu. A poza tym, na to nadal jest szansa. Nie jestem taka stara - stwierdziła wówczas aktorka.

Kilka lat wcześniej wyznała brytyjskiemu pismu "Stylist" coś nawet ciekawszego.

Myślę, że w naszym społeczeństwie panuje błędne przekonanie, że powinniśmy poznać tę jedyną osobę mając 18 lat, pobrać się i kochać ich do końca życia. G*wno prawda. Kto chciałby być z drugą osobą przez 80 lat? Czemu nie podzielić tego na mniejsze części. Dobrze być z kimś przez pięć lat, potem z inną osobą następne pięć. Życie jest długie, a miłość może trwać wiecznie, ale nie zawsze trzeba żyć do końca u boku osoby, którą się kocha -mówiła w 2010 roku.

Benji Madden, a dokładnie Benjamin Levi Combs, też może pochwalić się długą listą partnerek. Najbardziej znany był jego związek z Paris Hilton. Zaczął spotykać się z dziedziczką hotelarskiej fortuny na początku 2008 roku. W marcu miał status narzeczonego. Choć Hilton świergotała o dzieciach i ślubie, nic z tego nie wyszło. W sierpniu zdradziła Maddena z Chrisem DeWolf, twórcą MySpace. Przed Hilton była australijska piosenkarka Sophie Monk. Po Hilton, przez dwa miesiące, była Holly Madison, modelka słynąca głównie z rozbieranych sesji. Od 2011 do 2012 roku spotykał się z kolejną piosenkarką, Elizą Doolittle.

Paris Hilton i Benji MaddenBulls

Kim jest Madden? Poza tym, że mocno wytatuowanym rockmanem (m.in. jego plecy pokrywa dziara z wizerunkiem Benjamina Franklina) to także miłośnikiem MMA. Zamiłowanie do walk przerodziło się u niego w chęć do walki. Od 2010 roku zaliczył kilka amatorskich potyczek na ringu. Poza tym zbiera lalki-zombie (Living Dead Dolls).

Paliłem szluga w fotelu w samolocie. Poza tym mam dziarę na twarzy, więc nigdy nie dostanę zwykłej pracy. Staram się, jak mogę, bo wiem, że muszę już zawsze grać w rockowej kapeli - czytamy w "Bravo" z 2007 roku.

Co takiego widziała w nim Cameron? Jej znajomi twierdzą, że on jeden nigdy jej nie skrzywdził i traktuje prawdziwie po rycersku. Ona widzi to trochę inaczej.

Musisz znaleźć kogoś, kto jest w życiu na tym samym etapie co ty. Najważniejsze, to dopasować się w czasie. Jeżeli jesteś w związku, gdzie chcesz czegoś, czego nie chce twój facet, to nigdy się nie uda. Nigdy nie będziecie na tym samym etapie. Wiek nie gra tu roli. Znalezienie faceta, który jest tam gdzie ty i chce uczestniczyć w twoim życiu, to jedyny sposób na udany związek, kropka - zapewniała w grudniu 2014 roku pismu "Cosmopolitan".

socha

POLUB NAS