Blake Lively urodziła! "Dziecko przyszło na świat nieco wcześniej"

Na razie para nie poinformowała mediów o płci i imieniu dziecka. Jednego możemy być jednak pewni - z takimi rodzicami będzie to z pewnością piękne dziecko!
Blake Lively urodziła "Dziecko przyszło na świat nieco wcześniej" Na razie para nie poinformowała mediów o płci i imieniu dziecka. Jednego możemy być jednak pewni - z takimi rodzicami będzie to z pewnością piękne dziecko! Dziecko przyszło na świat nieco wcześniej, ale wszyscy są szczęśliwi i zdrowi. Dom w Bedford jest świetnie przygotowany. Zamierzają zostać tam przynajmniej przez pierwsze dni życia dziecka - donosi źródło Usmagazine.com. Lively urodziła zresztą niedaleko ich domu w Bedfor, NY. Mąż aktorki, Ryan Reynolds, był przy niej przez cały czas.
Dziecko przyszło na świat nieco wcześniej, ale wszyscy są szczęśliwi i zdrowi. Dom w Bedford jest świetnie przygotowany. Zamierzają zostać tam przynajmniej przez pierwsze dni życia dziecka - donosi źródło Usmagazine.com.

Lively urodziła zresztą niedaleko ich domu w Bedfor, NY. Mąż aktorki, Ryan Reynolds, był przy niej przez cały czas.

Plotek.pl serdecznie gratulujemy!

October 20, 2014: Blake Lively and Ryan Reynolds at the 2014 Angel Ball in New York City. Mandatory Credit: Dara Kushner/INFphoto.com Ref.: infusny-05/42|sp|CODE000infusny-05/42 / Dara Kushner/INFphoto.com

 

aga