"Party": Adam wprowadził się do mieszkania menedżerki. To już koniec małżeństwa Sztaby i Szelągowskiej?

Wzięli ślub po ponad 11 latach związku. Szybko pojawił się kryzys, który równie szybko minął. Ale najnowsze doniesienia nie brzmią dobrze: rozwód Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej to kwestia czasu.

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli w tajemnicy dwa śluby - pierwszy 30 maja, a drugi 15 czerwca 2013 roku. Stało się to po 11 latach nieformalnego związku. Zaledwie 3 miesiące po ceremonii media poinformowały o pierwszym kryzysie w małżeństwie i wyprowadzce Doroty Szelągowskiej z domu. Potem wyprowadzał się Sztaba. W październiku para miała się pogodzić, ale informacje podane teraz przez "Party" są jednoznaczne.

Byli ze sobą przez 12 lat, ale w pewnym momencie doszli do ściany. Poza tym Adam właśnie wprowadził się do mieszkania swojej menedżerki Agnieszki Dranikowskiej, która pomagała mu przetrwać ciężkie chwile. Tym samym nie pozostawił swojej żonie żadnych złudzeń - czytamy w piśmie wypowiedź znajomej pary.

Według tej samej informatorki, złożenie przez Dorotę Szelągowską i Adama Sztabę dokumentów rozwodowych, jest kwestią czasu.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska Kapif

alex


Materiały partnera