Szalone wakacje Gomez. Uwagę wszystkich zwrócił przystojniak u jej boku. Wtedy efekt "zepsuła" jednym zdjęciem

Nowy rok Selena Gomez przywitała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Bawiła się tam z przyjaciółmi i celebrytami, między innymi towarzyszyła im Kendall Jenner. Gomez flirtowała z przystojnym agentem gwiazd, Harithem Bukhashem. Ściągnęła jednak na siebie gromy pozując na tle meczetu z odsłoniętą kostką.

Selena Gomez na Instagramie solidnie udokumentowała swój radosny pobyt w Dubaju. Początkowo wydawało się, że uwaga wszystkich skupi się na jej relacji z pewnym przystojniakiem, który nie odstępował jej o krok.

Harith zwykł otaczać się pięknymi młodymi dziewczynami, ale z Seleną Gomez szybko udało mu się wypracować specjalną więź - donosił portal Hollywoodlife.com.

Piosenkarka jednak jednym zdjęciem skutecznie odwróciła od niego uwagę. Pozuje na nim w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda w Abu Zabi i seksownie unosi do góry stopę, eksponując nagą kostkę. To czyn zakazany, ponieważ kobiety mają obowiązek szczelnie zakrywać ciało, a więc i stopy.

To miejsce kultu, a nie rozrywki, jestem rozczarowana - tak między innymi pisali oburzeni internauci.

Gomez szybko usunęła zdjęcie z Instagramu, ale w internecie od razu zaczęło żyć swoim życiem.

Selena GomezBulls

Choć świat zapewne zapamięta jej pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przez pryzmat feralnego zdjęcia, którym narusza zasady obowiązujące kobiety w meczecie, ona sama może przywieźć zupełnie inne wspomnienia. Jej Instagram jest pełny zdjęć, na których pozuje roześmiana wraz z przyjaciółmi. Zdjęciom towarzyszą entuzjastyczne wpisy.

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! Spotkałam najpiękniejszych ludzi w kraju! Tu jest tak wyjątkowo!

Oprócz niej zdjęciami z noworocznych wakacji pochwalili się na Instagramie Kendall Jenner i wspomniany przystojniak, Harith Bukhash.

<< SELENA GOMEZ I PRZYJACIELE W DUBAJU >>

alex

Więcej o: