Zoe Saldana urodziła. Ukrywała radosną nowinę, aż pokazała w sieci przeurocze zdjęcie

Zoe Saldana potwierdziła na Twittrze krążące od kilkunastu dni plotki: Urodziła!

Już od dwóch tygodni media amerykańskie podawały nieoficjalne wiadomości, jakoby 11 grudnia miały przyjść na świat bliźniaki Zoe Saldany i jej męża Marca Perego. Dopiero teraz para zdecydowała się potwierdzić plotki. Aktorka napisała na Twitterze i Instagramie

Nasi chłopcy, Cy i Bowie, w końcu tu są! Ja i Marco chcielibyśmy podziękować Wam za najlepsze życzenia i cierpliwość - napisała aktorka 2 stycznia
Nowy Rok świętujemy w pełnej chacie - napisała 1 stycznia.

Zoe Saldana o narodzinachScreen z Instagram.com/zoesaldana/

W rzeczywistości chłopcy Cy Aridio i Bowie Ezio Perego-Saldana pojawili się na świecie 27 listopada w Los Angeles, potwierdził to portalowi US Magazine rzecznik aktorki.

Zoe i Marco są swoim fanom niewymownie wdzięczni za wsparcie i wspaniałe życzenia - czytamy w oświadczeniu umieszczonym przez portal. - Rodzina docenia także uszanowanie ich prywatności w tym szczególnie emocjonującym okresie.

Jak zauważa portal Bustle, to, że Saldana potwierdziła narodziny tak krótkim czasie,  jest - jak na nią - dość zaskakujące. Gdy wychodziła za mąż, bardzo długo nie udzielała żadnych komentarzy, tak samo, jak wtedy, gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o ciąży. Gwiazda użyła wówczas słów Lecha Wałęsy, aby zaapelować do mediów o nie interesowanie się jej życiem prywatnym.

karo