Noworoczne śniadanie Grycan. Na stole kawior i szampan, ale show kradnie piżama celebrytki. Oczywiście nie mogła założyć jej "normalnie"

Marta Grycan Nowy Rok przywitała "na bogato", ale nic nie jest w stanie przebić stroju, w jakim to uczyniła.
Noworoczne śniadanie Marty Grycan Na stole kawior i szampan Marta Grycan Nowy Rok przywitała "na bogato", ale nic nie jest w stanie przebić stroju, w jakim to uczyniła. Marta Grycan pokazywała już wcześniej na Instagramie swoje "święta na bogato", teraz przyszła pora na Nowy Rok. W obydwu przypadkach show na zdjęciach kradnie strój celebrytki i powstające wokół niego niejasności. Czerwona sukienka, w której pozowała przy choince, została posądzona o bycie szlafrokiem, teraz wątpliwości pójdą w odwrotnym kierunku. Grycan swoje noworoczne śniadanie (kawior i szampan) zjadła w piżamie z Myszką Minnie. Widywaliście już takie piżamy, wiemy. Ale tak idealnie opinającą kobiece kształty i odpiętą na "strategiczny" guzik też? Nietypowy strój wzbudził wątpliwości wśród internautów. Niektórzy nie zauważyli nawet, że to piżama. Inni uznali, że seksowna piżama i tak jest niegodna tego, co leżało na stole. A jak Wam podoba się piżamka Marty Grycan?

Marta Grycan pokazywała już wcześniej na Instagramie swoje "święta na bogato", teraz przyszła pora na Nowy Rok. W obydwu przypadkach show na zdjęciach kradnie strój celebrytki i powstające wokół niego niejasności. Czerwona sukienka, w której pozowała przy choince, została posądzona o bycie szlafrokiem, teraz wątpliwości pójdą w odwrotnym kierunku.

Grycan swoje noworoczne śniadanie (kawior i szampan) zjadła w piżamie z Myszką Minnie. Widywaliście już takie piżamy, wiemy. Ale tak idealnie opinającą kobiece kształty i odpiętą na "strategiczny" guzik też?

Śniadanie Marty Grycan Instagram.com/martagrycan

Nietypowy strój wzbudził wątpliwości wśród internautów. Niektórzy nie zauważyli nawet, że to piżama.

Internauci o piżamie Marty Grycan Instagram.com/martagrycan

Inni uznali, że seksowna piżama i tak jest niegodna tego, co leżało na stole.

Internauci o piżamie Marty Grycan

Instagram.com/martagrycan

A jak Wam podoba się piżamka Marty Grycan? ;)

 

 

em