Sutki, pośladki, a jednocześnie majtki. Nie sądziliśmy, że to w ogóle możliwe. Krupa udowadnia, że dla niej takich "granic" nie ma

Impreza sylwestrowa to dla wielu gwiazd okazja do założenia specjalnej kreacji. Sylwestrową sukienkę Krupy dostrzegły nawet zagraniczne media. Nic dziwnego!

Joanna Krupa ostatniej nocy roku bawiła się z mężem i przyjaciółmi na imprezie w Nowym Jorku. Jej kreacja zrobiła takie wrażenie, że osobny artykuł poświęcił jej portal Dailymail.com.

Gwiazda "The Real Housewife of Miami" rozgrzała imprezę kreacją w charakterystycznym dla siebie stylu. Joanna założyła sukienkę z błyszczącego materiału z prześwitującymi wstawkami, które pozwalały podpatrzeć fragmenty jej ciała z każdej strony - relacjonuje portal.

Rzeczywiście, z której strony by nie spojrzeć, dzieje się.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Krupie w zabawie towarzyszył kolega z planu "Top Model" Dawid Woliński. Projektant zamieścił bogatą fotorelację z imprezy na swoim Instagramie, pochwalił się również screenem artykułu z Dailymail. Najwyraźniej nie przeszkadzało mu, że jego obecność aż tak wielkiego wrażenia, jak sukienka Joanny, na zagranicznych dziennikarzach nie zrobiła i pod wspólnym zdjęciem podpisany został "inny gość imprezy".

 

Dawid Woliński z Joanną KrupąInstagram.com/dawid_wolinski

em


Materiały partnera