Odsłoniła prawie całe piersi, ale nie na dekolt wszyscy patrzyli. Khloe ma już większą pupę niż Kim! Też nie wierzyliśmy, ale zdjęcia nie kłamią

Kiedy patrzymy na najnowsze zdjęcia Khloe Kardashian, na usta aż ciśnie się tekst piosenki Nicki Minaj: "OMG, look at her butt!"

Na nic zdały się przestrogi starszej i bardziej doświadczonej w show-biznesie siostry. Kim Kardashian ostatnio skrytykowała pupę swojej siostry mówiąc, że jest już zbyt duża i sugerując, że powinna zrzucić kilka kilo. A teraz wreszcie stało się to, czego od dawna się obawialiśmy. Pupa młodszej Kardashianki jest już ogromna, a być może nawet większa od pupy Kim. Kiedy we wtorek Khloe pojawiła się w błyszczącej i mocno wydekoltowanej sukience na imprezie w klubie OAK w Las Vegas, trudno było nie zwrócić uwagi na jej wyjątkowo kobiece kształty. Nicki Minaj określiłaby je zapewne dosadniej.

 

<< ZOBACZ I PORÓWNAJ >>

 

Oh my gosh, look at her butt (O mój Boże, spójrz na jej tyłek) - jak śpiewa w swoim hicie "Anaconda".

Kim ma więc realne powody, by czuć, że jej pozycja właścicielki najsłynniejszych i największych pośladków w show-biznesie jest zagrożona. Czy pupa Khloe przerosła w końcu pupę Kim? Nie ma zresztą, co gdybać, wystarczy porównać. Jak sądzicie? Zobaczcie też, jak ostatnio "rosła" pupa Khloe.

Nie mogliśmy się powstrzymać:

Vic


Materiały partnera

Kto ma większą pupę?