Przed koncertem wszyscy mówili, że schudła i zaprezentuje nową figurę. No i jak wyglądała?

Coverem "I will always love you" wprowadziła w Nowy Rok telewidzów Polsatu i mieszkańców Gdyni. Ewa Farna dała znakomity popis swoich umiejętności wokalnych. Nas zachwyciła świetnym wyglądem.
Ewa Farna dała czadu Przed koncertem wszyscy mówili, że schudła i zaprezentuje nową figurę. Coverem "I will always love you" wprowadziła w Nowy Rok telewidzów Polsatu i mieszkańców Gdyni Ewa Farna. Wyglądała świetnie i śpiewała fantastycznie. Coverem "I will always love you" wprowadziła w Nowy Rok telewidzów Polsatu i mieszkańców Gdyni. Ewa Farna dała znakomity popis swoich umiejętności wokalnych. Nas zachwyciła świetnym wyglądem. Gdy Ewa Farna nieco przytyła, spłynęła na nią fala krytyki. Wzięła ją sobie do serca, bo w styczniu 2013 skorzystała z pomocy trenera i schudła. Choć w wywiadzie dla "Shape" chwaliła się systematycznymi treningami i zdrową dietą, dopadł ją efekt jojo. Przybrała na wadze. W 2014 roku walkę z kilogramami zaczęła od nowa. Z "pełnej" sylwetki, którą prezentowała w czerwcu podczas festiwalu w Opolu, niewiele zostało. Z miesiąca na miesiąc było lepiej, i lepiej. W końcu nadszedł koniec roku i sylwestrowa impreza Polsatu. Przed nią kolorowa prasa rozpisywała się o kolejnej metamorfozie Ewy. A jak wyglądała na scenie w Gdyni? Mimo że kreacja przysłaniała kształty, widać, że piosenkarka rzeczywiście wygląda szczuplej. Dla fanów wokalistki ważniejszy niż figura był jednak jej występ. "Dzięki Ewka. Dałaś czadu! Byłaś najlepsza podczas Sylwestra pod względem śpiewu i wyglądu" - fani zachwycali się swoją idolką na Facebooku. "To było najlepsze! Pierwsza minuta nowego roku i Ewa... z piosenką I will always love you. Super początek roku" - dodał następny.

Gdy Ewa Farna nieco przytyła, spłynęła na nią fala krytyki. Wzięła ją sobie do serca, bo w styczniu 2013 skorzystała z pomocy trenera i schudła. Choć w wywiadzie dla "Shape" chwaliła się systematycznymi treningami i zdrową dietą, dopadł ją efekt jojo. Przybrała na wadze. W 2014 roku walkę z kilogramami zaczęła od nowa. Z "pełnej" sylwetki, którą prezentowała w czerwcu podczas festiwalu w Opolu, niewiele zostało. Z miesiąca na miesiąc było lepiej, i lepiej. W końcu nadszedł koniec roku i sylwestrowa impreza Polsatu.

Przed nią kolorowa prasa rozpisywała się o kolejnej metamorfozie Ewy. A jak wyglądała na scenie w Gdyni? Mimo że kreacja przysłaniała kształty, widać, że piosenkarka rzeczywiście wygląda szczuplej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>


Dla fanów wokalistki ważniejszy niż figura był jednak jej występ.

Dzięki Ewka. Dałaś czadu! Byłaś najlepsza podczas Sylwestra pod względem śpiewu i wyglądu - fani zachwycali się swoją idolką na Facebooku.
To było najlepsze! Pierwsza minuta nowego roku i Ewa... z piosenką I will always love you. Super początek roku - dodał następny.

ss

socha

POLUB NAS