Fryzura jak Beyonce, sexy szpilki, opięte legginsy. To mogła być idealna sylwestrowa kreacja, ale jeden szczegół skutecznie ją popsuł

Piosenkarka potrafi skraść całe show i oczarować publiczność nie tylko swoim głosem, ale też wyglądem. Tym razem też mogło być super. Gdyby legginsy były o 3 cm szersze w pasie.
Fryzura jak Beyonce, sexy szpilki, opięte legginsy i kusy żakiet To mogła być idealna sylwestrowa kreacja, ale jeden szczegół skutecznie ją popsuł. Edyta Górniak potrafi skraść całe show i oczarować publiczność nie tylko swoim głosem, ale też wyglądem. Tym razem też mogło być super. Gdyby legginsy były o 3 cm szersze w pasie. Czasem zdarza się, że widzimy trochę więcej, niż byśmy chcieli. Tak było też podczas Sylwestra TVP we Wrocławiu. Górniak, która w tym roku pokazuje nam się w nowej, seksownej i młodzieżowej odsłonie, wybrała biały żakiet i złote legginsy, których na scenie nie powstydziłaby się sama Beyonce. Diwa wyglądała pięknie, ale odsłonięty brzuch nieco wypadał z ciasnych spodni, co niestety nie wyglądało najlepiej. Oczywiście lekkie niedociągnięcie, a w tym przypadku niedopasowanie części garderoby może przytrafić się każdemu, a my wiemy, jak potrafi wyglądać Edyta Górniak. Dlatego zapominamy ten modowy grzeszek razem z tym, co nie do końca pasowało nam w 2014 roku. Choć krawcowej piosenkarki nieco współczujemy dzisiejszego poranka.

Czasem zdarza się, że widzimy trochę więcej niż byśmy chcieli. Tak było też podczas Sylwestra TVP we Wrocławiu. Górniak, która w tym roku pokazuje nam się w nowej, seksownej i młodzieżowej odsłonie, wybrała biały żakiet i złote legginsy, których na scenie nie powstydziłaby się sama Beyonce. Diwa wyglądała pięknie, ale odsłonięty brzuch nieco wypadał z ciasnych spodni, co niestety nie wyglądało najlepiej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Oczywiście lekkie niedociągnięcie, a w tym przypadku niedopasowanie części garderoby mże przytrafić się każdemu, a my wiemy, jak potrafi wyglądać Edyta Górniak. Dlatego zapominamy ten modowy grzeszek razem z tym, co nie do końca pasowało nam w 2014 roku. Choć krawcowej piosenkarki nieco współczujemy dzisiejszego poranka.

jus