W TV gwiazdy sylwestrowych koncertów dały niezłe show, ale ciekawiej działo się na Instagramie. Doda z facetem, Szulim w bieliźnie, a to dopiero początek

Telewizyjny Sylwester 2014 był bardziej szalony, niż wynikało to z nadawanego na żywo show z Gdyni, Krakowa i Wrocławia. Skąd więc to wiemy? Prowadzący i gwiazdy Polsatu, TVN i TVP swoimi wrażeniami z tej nocy dzielili się z fanami na Instagramie i Facebooku.

To był ważny wieczór dla Dody. Nie tylko dlatego, że była gwiazdą transmitowanego na całą Polskę show, ale też i dlatego, że ostatniego wieczoru i nocy 2014 roku, zaprezentowała na żywo swój nowy singiel, "Riotka". Wokalistka wykorzystała imprezę, by zaprezentować światu swojego nowego partnera. Od niedawna wiemy, że jest to Emil Haidar, brat bliźniak chłopaka Ślotały. Wrzucone na Instagram zdjęcie podpisała jedynie serduszkiem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gwiazdy telewizyjnych imprez nie ograniczały się do pozowania do zdjęć wyłącznie z ludźmi. Basia Kurdej-Szatan za dobry rekwizyt uznała prawie pustą butelkę szampana, Ewelina Lisowska i Margaret wybrały buty, Halina Mlynkova pudło z pieniędzmi, a Agnieszka Szulim ciepłą bieliznę.

Sylwester2014 #tvn po akcji.. :) #bieliznatermiczna #ciepłemajtkitopodstawa ;) - podpisała fotkę na Instagramie.

socha

POLUB NAS