Paris Hilton zrobi wszystko, żebyście zapomnieli o jej ostatniej wpadce. Odwraca uwagę TYM

Co zrobić kiedy cały Internet śmieje się z twojej wpadki? Dostarcz mu inny powód do komentowania.
Paris trzyma fason Paris Hilton zrobi wszystko, żebyście zapomnieli o jej ostatniej wpadce. Paris Hilton zaliczyła w ostatnich dniach triumfalny powrót na czołówki portali internetowych, ale na pewno nie o takich jego okolicznościach marzyła. Paris Hilton zaliczyła w ostatnich dniach triumfalny powrót na czołówki portali internetowych, ale na pewno nie o takich jego okolicznościach marzyła. Celebrytka promowała swoją linię kosmetyków dla psów w Londynie, co okazało się dla niej zajęciem na tyle intensywnym, że nie zauważyła kompromitującej plamy na pupie. Dziedziczka z pewnością nie była zachwycona, widząc zdjęcia ze stolicy Anglii, ale bynajmniej nie postanowiła zamknąć się w domu i schować pod kołdrę ze wstydu. Wręcz przeciwnie. Na jej Instagrama trafiło właśnie zdjęcie "prosto z pościeli". Tym razie na pupie nie ma nic. Poza bielizną. Paris pozuje zapatrzona w swoje paznokcie piękny widok za oknem. Zdjęcie podpisała: "Gotowa na piękne i relaksujące niedzielne popołudnie".

Paris Hilton zaliczyła w ostatnich dniach triumfalny powrót na czołówki portali internetowych, ale na pewno nie o takich jego okolicznościach marzyła. Celebrytka promowała swoją linię kosmetyków dla psów w Londynie, co okazało się dla niej zajęciem na tyle intensywnym, że nie zauważyła kompromitującej plamy na pupie.

Dziedziczka z pewnością nie była zachwycona, widząc zdjęcia ze stolicy Anglii, ale bynajmniej nie postanowiła zamknąć się w domu i schować pod kołdrę ze wstydu. Wręcz przeciwnie. Na jej Instagrama trafiło właśnie zdjęcie "prosto z pościeli". Tym razie na pupie nie ma nic. Poza bielizną. Paris pozuje zapatrzona w swoje paznokcie piękny widok za oknem.

Paris HiltonInstagram.com/parishilton

Zdjęcie podpisała krótkim:

Gotowa na piękne i relaksujące niedzielne popołudnie.

em

POLUB NAS