Półnadzy bracia Maślak to dość przyjemny widok. Potem jednak mister pokazał swojego ojca. Zobaczycie i powiecie tylko "WOW"

Rafał Maślak jest niewątpliwie przystojny i ma równie, (a zdaniem niektórych nawet bardziej) urodziwego brata. Jeśli zastanawialiście się po kim ta uroda, jeden z Waszych problemów właśnie się rozwiązał. Mają ją po tacie.

Mister Polski chętnie chwali się swoim przystojnym bratem. Pokazuje wspólne selfie, prezentuje go na swoim Facebooku, a nawet przekonał do udziału w wyborach najprzystojniejszego Polaka. Teraz fanki pięknych braci dostają coś jeszcze - panowie wspólnie wystąpili w sesji, którą Rafał Maślak zapowiada, jako bardzo odważną, a której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc chorej dziewczynce. Póki co można zobaczyć próbkę zdjęć - Rafała i Olka w rozpiętych koszulach.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

To wspaniała inicjatywa, jasne. Ale nasz wzrok przykuwa coś, a raczej ktoś jeszcze. Rafał pochwalił się kolejnym członkiem rodziny i wygląda na to, że znów to on wyjdzie na tego mniej przystojnego. Pod zdjęciem, na którym pozuje z tatą, fanki zachwalają wygląd "starszego" pana Maślaka:

Rafał Maślak z tatąInstagram.com/rafalmaslak

 

Rafał MaślakInstagram.com/rafalmaslak

Od 5. stycznia na Instagramie Rafała Maślaka mają ukazywać się coraz śmielsze zdjęcia ze wspólnej sesji z bratem. To oczywiście miłe. Ale my chyba wolelibyśmy zobaczyć wszystkich krewnych Mistera. Coś nam podpowiada, że to może być wspaniały widok.

jus