W trzy miesiące po porodzie Ada Fijał pokazała się w skąpym bikini i... ma ciało jak modelka!

U nas za oknem trzeszczy mróz. Są jednak miejsca, w których można spokojnie wskoczyć w bikini (bez kożucha). Właśnie w jednym z nich jest teraz Ada Fijał.
Ada Fijał pozuje w bikini Najpierw urocze zdjęcie męża z synkiem, teraz czas na nią samą. U nas oknem mróz trzeszczy, są jednak miejsca, w których można spokojnie wskoczyć w bikini (bez kożucha). Właśnie w jednym z nich jest teraz Ada Fijał. U nas oknem mróz trzeszczy, są jednak miejsca, w których można spokojnie wskoczyć w bikini (bez kożucha). Właśnie w jednym z nich jest teraz Ada Fijał. Ada Fijał wraz z rodziną i przyjaciółmi ładuje akumulatory na Teneryfie już od Świąt Bożego Narodzenia. Jak się bawi pod słońcem Hiszpanii oraz jak świetnie wygląda w bikini w trzy miesiące po porodzie, dowiadujemy się z Instagrama aktorki. W fotorelacji prócz samej aktorki znajdziemy także zdjęcia męża oraz syna, którzy są wyjątkowo wdzięcznymi modelami. Naszym zdaniem ich fotografia, zrobiona o zachodzie słońca, to jedno z najbardziej rozczulających zdjęć tego roku.

Ada Fijał wraz z rodziną i przyjaciółmi ładuje akumulatory na Teneryfie już od Świąt Bożego Narodzenia. Jak się bawi pod słońcem Hiszpanii oraz jak świetnie wygląda w bikini w trzy miesiące po porodzie, dowiadujemy się z Instagrama aktorki.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z URLOPU FIJAŁ  >>

 

W fotorelacji prócz samej aktorki znajdziemy także zdjęcia męża oraz syna, którzy są wyjątkowo wdzięcznymi modelami. Naszym zdaniem ich fotografia, zrobiona o zachodzie słońca, to jedno z najbardziej rozczulających zdjęć tego roku.

karo

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
W trzy miesiące po porodzie Ada Fijał pokazała się w skąpym bikini i... ma ciało jak modelka!
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 25 razy 23

    Pierwsze słyszę o tej aktorce. Co wy byście bez tych instagramów zrobili.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX