Maffashion ma romans z byłym chłopakiem Dody? Wymowny komentarz blogerki nie pozostawia złudzeń

Polski show - biznes bywa wyjątkowo ciasny, ale chyba nie aż tak.
Jest romans czy nie? Maffashion ma romans z byłym chłopakiem Dody? Julia Kuczyńska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie razem z choreografem Błażejem Szychowskim. Szybko jednak zdementowała plotki o romansie z nim. Polski show-biznes bywa wyjątkowo ciasny, ale chyba nie aż tak. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy Julia Kuczyńska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie razem z choreografem Błażejem Szychowskim, znanym przede wszystkim z medialnego związku z Dodą. Celebryci pozują w śmiesznych czapkach i robią głupie miny. Z Instagramu blogerki dowiadujemy się także, że para była razem na pizzy, blogerka dodała także film, na którym widać, jak Szychowski i Łozo grają na smartfonie w "Milionerów". To wywołało plotki, czy blogerkę i Szychowskiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Maffashion bardzo rozbawiły takie domysły. Na swoim profilu historię domniemanego romansu skwitowała wymownymi hashtagami: "#Błahahahahaha", "#Śmiechy na dobranoc". No to chyba wszystko jasne.

Wszystko zaczęło się wtedy, gdy Julia Kuczyńska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie razem z choreografem Błażejem Szychowskim, znanym przede wszystkim z medialnego związku z Dodą. Celebryci pozują w śmiesznych czapkach i robią głupie miny. Z Instagramu blogerki dowiadujemy się także, że para była razem na pizzy, blogerka dodała także film, na którym widać, jak Szychowski i Łozo grają na smartfonie w "Milionerów".

Błażej Szychowski, Maffashion

Instagram.com/maffashion_official

To wywołało plotki, czy blogerkę i Szychowskiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Maffashion bardzo rozbawiły takie domysły. Na swoim profilu historię domniemanego romansu skwitowała wymownymi hashtagami:

#Błahahahahaha
#Śmiechy na dobranoc

No to chyba wszystko jasne.

Maffashion

Kapif

em