Ostatnio Kazadi wyglądała TAK. Ale to nie koniec "dziwnej" metamorfozy. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: Dramat

Patricia Kazadi zazwyczaj wygląda dobrze (a nawet bardzo dobrze), ale ostatnio coraz mocniej popuszcza wodze fantazji. Dziś dowiedzieliśmy się, że poprowadzi Sylwestra stacji TVN. Ale ta wiadomość wcale nie była głównym punktem programu.
Kazadi na fioletowo Dziwna metamorfoza Patrycji Kazadi. Patricia Kazadi zazwyczaj wygląda dobrze (a nawet bardzo dobrze), ale ostatnio coraz mocniej popuszcza wodze fantazji. Kazadi ufarbowała włosy na fioletowo. Patricia Kazadi zazwyczaj wygląda dobrze (a nawet bardzo dobrze), ale ostatnio coraz mocniej popuszcza wodze fantazji. Dziś dowiedzieliśmy się, że poprowadzi Sylwestra stacji TVN. Ale ta wiadomość wcale nie była głównym punktem programu. Po tym, jak zobaczyliśmy piosenkarkę w niebieskich włosach myśleliśmy, że nie zaskoczy nas już nic. Kazadi poszła jednak o krok dalej. Pofarbowała włosy na fioletowo. A to nie był koniec zmian! W studio "DD TVN" zaprezentowała się w poniedziałek z bladoróżowym warkoczem, który w połączeniu z beretem i ciemną szminką sprawił, że internauci natychmiast zyskali nowy temat do żartów. Zdjęcia z Kazadi pokazał m.in. popularny na Facebooku fanpage "Vogule Poland". Piękna Patricia Kazadi zaprasza na sylwestra - głosi podpis pod zdjęciem. Sądząc po komentarzach, nowy image piosenkarki raczej nie spotkał się ze zrozumieniem fanów. Po świętach wielu z nas wygląda nieco inaczej - dodatkowe kilogramy, ubrania, które dostaliśmy od babci czy nowy kolor włosów, do którego przekonali nas dawni znajomi to przecież nic szczególnego. Oczywiście, o ile po Nowym Roku wracamy na właściwe tory.

Po tym, jak zobaczyliśmy piosenkarkę w niebieskich włosach myśleliśmy, że nie zaskoczy nas już nic. Kazadi poszła jednak o krok dalej. Pofarbowała włosy na fioletowo. A to nie był koniec zmian! W studio "DD TVN" zaprezentowała się w poniedziałek z bladoróżowym warkoczem, który w połączeniu z beretem i ciemną szminką sprawił, że internauci natychmiast zyskali nowy temat do żartów. Zdjęcia z Kazadi pokazał m.in. popularny na Facebooku fanpage "Vogule Poland".

Piękna Patricia Kazadi zaprasza na sylwestra - głosi podpis pod zdjęciem.

A zdjęcie wygląda tak:

Patricia Kazadi Facebook.com/Vogule Poland

Sądząc po komentarzach, nowy image piosenkarki raczej nie spotkał się ze zrozumieniem fanów:

Patricia Kazadi Facebook.com/Vogule Poland

Niektórzy prezentowali też print screeny własnego autorstwa:

Patricia Kazadi Facebook.com/Vogule Poland

Po świętach wielu z nas wygląda nieco inaczej - dodatkowe kilogramy, ubrania, które dostaliśmy od babci czy nowy kolor włosów, do którego przekonali nas dawni znajomi to przecież nic szczególnego. Oczywiście, o ile po Nowym Roku wracamy na właściwe tory.

jus

Więcej o:
Komentarze (9)
Ostatnio Kazadi wyglądała TAK. Ale to nie koniec "dziwnej" metamorfozy. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: Dramat
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 37 razy 25

  Odleciała. Ale chociaż o niej mówią.

 • braddock

  Oceniono 47 razy 15

  Dramat? Dramat to przeżyli mieszkańcy Kongo, gdy rodzinka kazadi ograbiła ich z pieniędzy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 45 razy 5

  Piękna. Kazadi.

  To stoi ze sobą w sprzeczności.

 • koja

  Oceniono 22 razy 4

  Coś się z nią dzieje.Takie metamorfozy są skutkiem czegoś....

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 55 razy 3

  pięknie wygląda, młoda jest, niech sobie cuduje z włosami. Świetnie się przy tym ubiera!

 • martuchaaaa

  Oceniono 11 razy 3

  nie poznałabym jej :|

 • wariorka87

  Oceniono 10 razy 0

  Lubię ją i to co na siebie ubiera, ale czasem... jak by lusterka nie miała

 • vincent_vega

  Oceniono 15 razy -1

  Spoko zdjęcia :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX