Nigdy niepublikowane zdjęcia Jolie sprzed 20 lat właśnie ujrzały światło dzienne. Pozuje na nich toples

Dziś Angelina Jolie jest stateczną żoną i matką, a do tego zaangażowaną społecznie uznaną aktorką, a ostatnio reżyserką. Ale nie zawsze tak było. Sesja zdjęciowa sprzed 20 lat przypomni Wam, dlaczego Jolie miała opinię niegrzecznej dziewczynki.
Jolie 20 lat temu Niepublikowane zdjęcia Jolie sprzed 20 lat właśnie ujrzały światło dzienne. W 1995 roku Angelina Jolie dopiero zaczynała swoją karierę. Producenci jej debiutanckiego filmu "Hakerzy" pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia aktorki. Dziś Angelina Jolie jest stateczną żoną i matką, a do tego zaangażowaną społecznie uznaną aktorką, a ostatnio reżyserką. Ale nie zawsze tak było. Sesja zdjęciowa sprzed 20 lat przypomni Wam, dlaczego Jolie miała opinię niegrzecznej dziewczynki. W 1995 roku Angelina Jolie dopiero zaczynała swoją karierę. Jako 19-latka zagrała w filmie "Hakerzy" - to wtedy na jej urodę zwrócili uwagę mężczyźni na całym świecie, a świat filmu dostrzegł, że córka Johna Voighta odziedziczyła po ojcu zdolności aktorskie. Dzięki "Hakerom" Jolie poznała też Jonny'ego Lee Millera, który rok później został jej pierwszym mężem. Od premiery filmu minęło 20 lat, a producenci postanowili uczcić okrągłą rocznicę i pokazać niepublikowane dotąd zdjęcia aktorki autorstwa Marcela Indika. Sesja odbyła się w Los Angeles w 1994 roku. Angelina pozuje toples, seksownie się wygina i prezentuje doskonałe ciało. Nietrudno zauważyć, że choć Jolie już wtedy była bardzo szczupła, ważyła kilka kilogramów więcej niż teraz. Różnicę widać zwłaszcza na twarzy - 20 lat temu jej kości policzkowe nie były tak wydatne, jak obecnie. Podoba się Wam w takiej "niepokornej" wersji?

W 1995 roku Angelina Jolie dopiero zaczynała swoją karierę. Jako 19-latka zagrała w filmie "Hakerzy" - to wtedy na jej urodę zwrócili uwagę mężczyźni na całym świecie, a świat filmu dostrzegł, że córka Johna Voighta odziedziczyła po ojcu zdolności aktorskie. Dzięki "Hakerom" Jolie poznała też Jonny'ego Lee Millera, który rok później został jej pierwszym mężem.

Od premiery filmu minęło 20 lat, a producenci postanowili uczcić okrągłą rocznicę i pokazać niepublikowane dotąd zdjęcia aktorki autorstwa Marcela Indika. Sesja odbyła się w Los Angeles w 1994 roku. Angelina pozuje toples, seksownie się wygina i prezentuje doskonałe ciało.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nietrudno zauważyć, że choć Jolie już wtedy była bardzo szczupła, ważyła kilka kilogramów więcej niż teraz. Różnicę widać zwłaszcza na twarzy - 20 lat temu jej kości policzkowe nie były tak wydatne jak obecnie.

Podoba się Wam w takiej "niepokornej" wersji?

jus