18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Heidi Klum opalała się bez stanika. Zdjęcia trafiły do sieci i rozpętała się burza: Obrzydliwie, jak szkielet! Gdzie jest pupa?!

"Niech ktoś da jej kanapkę" - grzmią internauci, którzy twierdzą, że modelka jest zdecydowanie zbyt chuda.
Heidi Klum opalała się bez stanika Klum ma 41 lat i jest mamą czwórki dzieci. Heidi Klum i jej 27-letni chłopak Vito Schnabel odpoczywali na wyspie St. Barts. Para wynajęła dom tuż przy publicznej plaży, a modelka opalała się topless. "Niech ktoś da jej kanapkę" - grzmią internauci, którzy twierdzą, że modelka jest zdecydowanie zbyt chuda. Heidi Klum i jej 27-letni chłopak Vito Schnabel odpoczywali na wyspie St. Barts. Para wynajęła dom tuż przy publicznej plaży, a modelka opalała się topless. Popularny amerykański portal opublikował zdjęcia uwieczniające te chwile. Internautom jednak wcale nie obnażanie było w głowie. Skupili się na czymś innym: zbyt chudej ich zdaniem figurze modelki. Na Facebooku podzielili się na dwa obozy: tych, którzy chcieli nakarmić Klum i tych, którym nie spodobał się kształt jej pupy. Internauci twierdzili też, że pupa Klum jest zbyt płaska. Znaleźli się także obrońcy jej figury, choć trzeba przyznać, że byli w mniejszości. A może po prostu nie mieli potrzeby wyrażać swej opinii w myśl zasady, że piękna nie trzeba komentować. Jakkolwiek by nie było, "krzykaczy" słychać było zdecydowanie głośniej. Naprawdę jest tak źle? Przypomnijmy, że Klum ma 41 lat i jest mamą czwórki dzieci. Ma 10-letnią Leni z Flavio Briatore i 9-letniego syna Henry'ego, 8-letniego Johana i 5-letnią córkę, Lou z Sealem.

Heidi Klum i jej 27-letni chłopak Vito Schnabel odpoczywali na wyspie St. Barts. Para wynajęła dom tuż przy publicznej plaży, a modelka opalała się toples. Popularny amerykański portal opublikował zdjęcia uwieczniające te chwile. Kusił tytułem:

Obnaża wszystko! Heidi Klum toples na wakacjach! - czytamy na RadarOnline.com.

Internautom jednak wcale nie obnażanie było w głowie. Skupili się na czymś innym: zbyt chudej ich zdaniem figurze modelki. Na Facebooku podzielili się na dwa obozy: tych, którzy chcieli nakarmić Klum i tych, którym nie spodobał się kształt jej pupy. Pod linkiem do artykułu na profilu portalu rozpętała się prawdziwa burza.

 

<< ZOBACZ JEJ ZDJĘCIA >>

Obrzydliwe! Wygląda jak szkielet
Chcę jej podrzucić kanapkę
Jest za chuda
Ona powinna coś zjeść
Wygląda, jakby była chora
Mam nadzieje, że jej dzieci nie ma w pobliżu. Jest dowodem na to, że chude niekoniecznie znaczy pięknie - pisali.

Internauci twierdzili też, że pupa Klum jest zbyt płaska.

Gdzie jest jej pupa?!
Oddała ją Kim Kardashian
Jej pupa wygląda jak z drewna
Ona nie może dłużej chodzić tak bez pupy
Zrób przysiady
Płaska pupa, zdecydowanie za chuda

Znaleźli się także obrońcy jej figury, choć trzeba przyznać, że byli w mniejszości. A może po prostu nie mieli potrzeby wyrażać swej opinii w myśl zasady, że piękna nie trzeba komentować. Jakkolwiek by nie było, "krzykaczy" słychać było zdecydowanie głośniej.

Bardzo ładne zdjęcie - to jeden z nielicznych pozytywnych komentarzy, jakie znaleźliśmy.

Naprawdę jest tak źle? Przypomnijmy, że Klum ma 41 lat i jest mamą czwórki dzieci. Ma 10-letnią  Leni z Flavio Briatore i 9-letniego syna Henry'ego, 8-letniego Johana i 5-letnią córkę, Lou z Sealem.

Komentarze na Facebook.com/RadarOnlineFacebook.com/RadarOnline

Vic

Więcej o:
Komentarze (20)
Heidi Klum opalała się bez stanika. Zdjęcia trafiły do sieci i rozpętała się burza: Obrzydliwie, jak szkielet! Gdzie jest pupa?!
Zaloguj się
 • Dj Costly

  Oceniono 167 razy 83

  Naprawde oblesna, chuda jak szkielet itd., itp.?
  Ona wygląda znakomicie i wcale nie jest jak szkielet. Pamietajcie, ze one ma 41 lat.
  Ci spośród was którzy jesteście w podobnym wieku, lub którzy znacie osoby w podobnym wieku, przyznajcie czy rzeczywiście wielu z was może się porownac do nij. Tak szczerze.

 • smith81

  Oceniono 109 razy 79

  ładna dojrzała kobieta....ale tyłeczek niestety kompletna deska.

 • wegorz

  Oceniono 88 razy 66

  Ma 41 lat ,urodziła czwórkę dzieci.
  Wygląda super !

 • pata.m

  Oceniono 73 razy 57

  Tyłek ma płaski, ale taka jej uroda. Reszta wygląda świetnie. Ręce normalne, nogi normalne, cycki fajne.

 • forfiter_jr

  Oceniono 96 razy 54

  Tak to jest, jak do internetów dorwą się brodate baby i sfrustrowane kury.
  Myślę, że niejedna kobieta chciałaby, będąc w jej wieku, tak wyglądać.
  Zgrabna i ładna babka.

 • yago

  Oceniono 42 razy 34

  Ciągle jest piękna, ale zwiotczały jej mięśnie. To chyba efekt permanentnej diety - mogłaby zacząć biegać lub jeździć na rowerze, za to uczciwie zjeść...

 • 24alert

  Oceniono 26 razy 10

  Chore że na siłę ze szczupłych ludzi chce się zrobić grubych. Gdzie wasza tolerancja. Szczupli ludzie są codziennie obrażani.

 • pietka20

  Oceniono 22 razy 6

  Proponuję akcję na FB: gdzie jest pupa Heidi Klum? Moje ustalenia dowiodły, że została w domu, aby paparazzi nie mogli jej sfotografować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX