"Góral" pochwalił się zdjęciem z Wigilii z ojcem Olgi. Nietypowo: Skóra, papieros i whisky

Pierwsza para polskiego "Top Model" chętnie dzieli się z fanami wspólnymi chwilami. Przyszedł czas na zdjęcie z Wigilii. Dość nietypowe...
Góral z papierosem i whisky na wigilii Góral pokazał zdjęcie z wigilii u Olgi Pierwsza para polskiego "Top Model" chętnie dzieli się z fanami wspólnymi chwilami. Przyszedł czas na zdjęcie z wigilii. Dość nietypowe... Była już wspólna sesja, ścianka, wizyta w domu Górala, a nawet słodkie zdjęcie Mateusza w pościeli Olgi Kaczyńskiej. Taki sposób relacjonowania ich związku nie wszystkim się podoba (drażni m.in. Marcina Tyszkę), ale wciąż się rozwija. Mateusz Jarzębiak pokazał zdjęcie z wigilii. Pozuje na nim razem z tatą swojej dziewczyny, papierosem i szklanką whisky. Ale uczestnik "Top Model" nie wywołał tym razem zwyczajowego zachwytu. Stwierdzili, że Góral zaczyna wyglądać tak jak przed "Top Model", czyli źle. Faktycznie miłość nie służy pięknemu Góralowi?

Była już wspólna sesja, ścianka, wizyta w domu Górala, a nawet słodkie zdjęcie Mateusza w pościeli Olgi Kaczyńskiej. Taki sposób relacjonowania ich związku nie wszystkim się podoba (drażni m.in. Marcina Tyszkę), ale wciąż się rozwija.

Mateusz Jarzębiak pokazał zdjęcie z Wigilii. Pozuje na nim razem z tatą swojej dziewczyny, papierosem i szklanką whisky:

Mateusz Jarzębiak-Góral, tata Olgi Kaczyńskiej Facebook.com/Mateusz Jarzębiak-Góral

Ale uczestnik "Top Model" nie wywołał tym razem zwyczajowego zachwytu. Poza życzeniami "wesołych świąt" internauci mieli kilka uwag:

Mateusz Jarzębiak-Góral Facebook.com/Mateusz Jarzębiak-Góral

Faktycznie miłość nie służy pięknemu Góralowi?

POLUB NAS

 

jus