Rosati pochwaliła się gwiazdkowym prezentem na Instagramie. "Najlepsze święta ever". Robi wrażenie?

Święta, święta i po świętach. Można zacząć pokazywać prezenty w Internecie.
Rosati pokazała gwiazdkowy prezent Święta, święta i po świętach. Można zacząć pokazywać prezenty w internecie Świąteczny nastrój bardzo udzielił się Weronice Rosati. Aktorka wrzucała na swój Instagram zdjęcia z choinką, psiakiem, pokazała jak spędza czas przed telewizorem. Przyszła również pora na zaprezentowanie gwiazdowych podarunków. W tym roku Rosati znalazła pod choinką efektowny zegarek. Czy to serduszko w podziękowaniach przeznaczone jest dla ukochanego aktorki, Piotra Adamczyka? Raczej nie. Rosati już raz "podpuściła" tabloidy pozując z okazałym pierścionkiem, wkrótce, również za pośrednictwem Instagrama, wyjaśniło się, że to żadne zaręczyny, a prezent od Svarovskiego. Tym razem, z podpisu pod zdjęciem wywnioskować możemy, że zegarek aktorce sprezentowała firma kosmetyczna, której jest ambasadorką. To przepiękne cacko to zegarek sygnowany nazwiskiem Elizabeth Taylor. Jak podoba Wam się nowa błyskotka Rosati?

Świąteczny nastój bardzo udzielił się Weronice Rosati. Aktorka wrzucała na swój Instagram zdjęcia z choinką, psiakiem, pokazała jak spędza czas przed telewizorem. Przyszła również pora na zaprezentowanie gwiazdowych podarunków. W tym roku Rosati znalazła pod choinką, między innymi, efektowny zegarek.

Weronika Rosati pokazuje prezent

Instagram.com/weronikarosati

Czy to serduszko w podziękowaniach przeznaczone jest dla ukochanego aktorki, Piotra Adamczyka? Raczej nie. Rosati już raz "podpuściła" tabloidy pozując z okazałym pierścionkiem, wkrótce, również za pośrednictwem Instagrama, wyjaśniło się, że to żadne zaręczyny, a prezent od Svarovskiego. Tym razem, z podpisu pod zdjęciem wywnioskować możemy, że zegarek aktorce sprezentowała firma kosmetyczna, której jest ambasadorką.

To przepiękne cacko to zegarek sygnowany nazwiskiem Elizabeth Taylor. Jak podoba Wam się nowa błyskotka Rosati?

em