Jest kolejna okładka zwyciężczyni "Top Model". Osi w takiej wersji jeszcze nie widzieliście

Osi Ugonoh nie zwalnia tempa. W sieci podziwiać możemy efekty jej kolejnej sesji zdjęciowej.
Kolejna okładka zwyciężczyni "Top Model" Osi w takiej wersji jeszcze nie widzieliście Osi Ugonoh nie zwalnia tempa. W sieci podziwiać możemy efekty jej kolejnej sesji zdjęciowej. Zwyciężczyniom "Top Model" wiodło się w przeszłości różnie, ale ulubienica widzów ostatniej edycji udowadnia, że wygranie show TVN-u to dopiero początek jej kariery w modelingu. Tuż po odcinku finałowym, Osi "przeszła" w pokazie Łukasza Jemioły, kilka dni temu zobaczyć mogliśmy zdjęcia z jej pierwszej kampanii - modelka pozowała w ciuchach marki Chaos by Marta Boliglova. Osi wielokrotnie udowadniała, że jest modelką "wielu twarzy", jej najnowsza sesja jest na to najlepszym przykładem. Zwyciężczyni "Top Model" pojawiła się na okładce "Mustache Paper" i ponownie nas zaskoczyła. W skromnej stylizacji - czarnej krótkiej sukience i skórzanej kamizelce - wygląda zniewalająco. Dziewczęco, zawadiacko i bardzo seksownie zarazem. Zdjęciem na Facebooku podzieliła się agencja D'VISION.

Zwyciężczyniom "Top Model" wiodło się w przeszłości różnie, ale ulubienica widzów ostatniej edycji udowadnia, że wygranie show TVN-u to dopiero początek jej kariery w modelingu. Tuż po odcinku finałowym, Osi "przeszła" w pokazie Łukasza Jemioły, kilka dni temu zobaczyć mogliśmy zdjęcia z jej pierwszej kampanii - modelka pozowała w ciuchach marki Chaos by Marta Boliglova.

Osi wielokrotnie udowadniała, że jest modelką "wielu twarzy", jej najnowsza sesja jest na to najlepszym przykładem. Zwyciężczyni "Top Model" pojawiła się na okładce "Mustache Paper" i ponownie nas zaskoczyła. W skromnej stylizacji - czarnej krótkiej sukience i skórzanej kamizelce - wygląda zniewalająco. Dziewczęco, zawadiacko i bardzo seksownie zarazem. Zdjęciem na Facebooku podzieliła się agencja D'VISION.

Osi UgonohFacebook.com/DivisionModel

Tak trzymać Osi! A jak Wasze wrażenia?

em