Wiecie, jak ich dom wygląda z zewnątrz, a w środku? Lewandowscy pokazali zdjęcia z pierwszych świąt w nowym miejscu

Na Mazurach się poznali, tam też postawili sobie dom. Gwiazda Bayernu Monachium i reprezentacji Polski Robert Lewandowski oraz jego żona Anna na święta do Stanclewa przyjechali prosto z Niemiec. Fanom pokazali zdjęcia z pierwszej Wigilii pod nowym dachem.
Lewandowscy pokazali nowy dom Poznali się na Mazurach, teraz tam mieszkają Robert Lewandowski oraz jego żona, Anna, pokazali zdjęcia z pierwszej Wigilii w nowym domu na Mazurach. Do Stanclewa przyjechali prosto z Niemiec. Na Mazurach się poznali, tam też postawili sobie dom. Gwiazda Bayernu Monachium i reprezentacji Polski Robert Lewandowski oraz jego żona Anna na święta do Stanclewa przyjechali prosto z Niemiec. Fanom pokazali zdjęcia z pierwszej Wigilii pod nowym dachem. Budynek z własnym dostępem do jeziora z jednej strony i szpalerem drzew z drugiej robi wrażenie. Drewniana konstrukcja prezentuje się okazale nie tylko z zewnątrz. Dzięki zdjęciom z Facebooka i Instagramu fani zobaczyli ją także od środka. "Niczym rodzina Griswoldów :) Świąteczne pozdrowienia" - Anna Lewandowska podpisała rodzinną fotografię z zastawionym stołem w tle. Oboje z mężem złożyli fanom życzenia. Piłkarz reprezentacji Polski ograniczył się do trzech słów po angielsku ("Merry Xmas everyone"), jego żona była nieco bardziej wylewna. "Kochani, krótko i na temat, bo rybka już stygnie. Życzę Wam dużo siły do dalszych działań i walki z codziennymi trudnościami. Aby każdy dzień był pełen energii i chęci do dzielenia się swoim szczęściem z innymi. Spokojnych i rodzinnych Świąt w gronie najbliższych Wam osób" - napisała Lewandowska. Historia związku Roberta i Anny rozpoczęła się na obozie integracyjnym na Mazurach. Nic dziwnego, że chcieli tam wracać częściej. Od miesięcy przyglądaliśmy się postępom w budowie ich domu. Od kilku tygodni gniazdko nad jeziorem Jełmuń jest gotowe do zamieszkania. Gdy Iwona Lewandowska i Maria Stachurska, mamy znanej pary, przygotowywały święta, robotnicy czyścili jeszcze teren wokół domu.

Budynek z własnym dostępem do jeziora z jednej strony i szpalerem drzew z drugiej robi wrażenie. Drewniana konstrukcja prezentuje się okazale nie tylko z zewnątrz. Dzięki zdjęciom z Facebooka i Instagramu fani zobaczyli ją także od środka.

Niczym rodzina Griswoldów :) Świąteczne pozdrowienia - Anna Lewandowska podpisała rodzinną fotografię z zastawionym stołem w tle.

Anna i Robert Lewandowscy z rodziną Instagram.com/annalewandowskahpba

Oboje z mężem złożyli fanom życzenia. Piłkarz reprezentacji Polski ograniczył się do trzech słów po angielsku ("Merry Xmas everyone"), jego żona była nieco bardziej wylewna.

Kochani, krótko i na temat bo rybka już stygnie. Życzę Wam dużo siły do dalszych działań i walki z codziennymi trudnościami. Aby każdy dzień był pełen energii i chęci do dzielenia się swoim szczęściem z innymi. Spokojnych i rodzinnych Świąt w gronie najbliższych Wam osób - napisała Lewandowska.

Historia związku Roberta i Anny rozpoczęła się na obozie integracyjnym na Mazurach. Nic dziwnego, że chcieli tam wracać częściej. Od miesięcy przyglądaliśmy się postępom w budowie ich domu. Od kilku tygodni gniazdko nad jeziorem Jełmuń jest gotowe do zamieszkania. Gdy Iwona Lewandowska i Maria Stachurska, mamy znanej pary, przygotowywały święta, robotnicy czyścili jeszcze teren wokół domu.

 

socha

POLUB NAS