Rusin na FB publikuje zdjęcia ze świąt. Pod jednym z nich komentarz Węglarczyka. Rozbrajający

Z dala od Warszawy i zmartwień, Kinga Rusin na święta uciekła w polskie Tatry. Razem z nią pojechały córki, mama i przyjaciel, Bartosz Węglarczyk. Do idealnego obrazka brakowało tylko śniegu.
Rusin publikuje zdjęcia ze świąt Pod jednym z nich komentarz Węglarczyka Kinga Rusin wyjechała na święta w polskie Tatry. Zdjęciami pochwaliła się już na Facebooku. Razem z nią pojechały córki, mama i przyjaciel, Bartosz Węglarczyk. Z dala od Warszawy i zmartwień, Kinga Rusin na święta uciekła w polskie Tatry. Razem z nią pojechały córki, mama i przyjaciel, Bartosz Węglarczyk. Do idealnego obrazka brakowało tylko śniegu. O swoim związku z narzeczonym, Markiem Kujawą, dziennikarka TVN nie wypowiada się publicznie. Są razem od dwóch lat, jednak święta Rusin spędza z rodziną. Dla partnera rezerwuje zabawę w Sylwestra. Wspólny wyjazd w gór z Bartoszem Węglarczykiem zapowiedziała z kolei w "DD TVN". Zabawę w górach zaczęła od wypadu do SPA. Znana z aktywnego spędzania czasu, Rusin skupiła się potem na chodzeniu po górach. Na zdjęciach pokazała się fanom m.in. podczas spaceru po Dolinie Chochołowskiej 24 grudnia. "Hura, It's Christmas!" - podpisała zdjęcie wrzucone na Instagram. W pierwszy dzień świąt radość sprawiła jej, jak i milionom innych Polaków, pogoda. W końcu spadł śnieg. "White Christmas!" - podpisała zdjęcie z Facebooka. Bartosz Węglarczyk szybko przywołał ją do domu. I rozbawił nas swoim komentarzem. "Wracaj. Trzeba pokroić ciasto" - dziennikarz wpisał się pod jej zdjęciem.

O swoim związku z narzeczonym, Markiem Kujawą, dziennikarka TVN nie wypowiada się publicznie. Są razem od dwóch lat, jednak święta Rusin spędza z rodziną. Dla partnera rezerwuje zabawę w Sylwestra. Wspólny wyjazd w gór z Bartoszem Węglarczykiem zapowiedziała z kolei w "DD TVN". Zabawę w górach zaczęła od wypadu do SPA. Znana z aktywnego spędzania czasu, Rusin skupiła się potem na chodzeniu po górach. Na zdjęciach pokazała się fanom m.in. podczas spaceru po Dolinie Chochołowskiej 24 grudnia.

Hura, It's Christmas! - podpisała zdjęcie wrzucone na Instagram.

W pierwszy dzień świąt radość sprawiła jej, jak i milionom innych Polaków, pogoda. W końcu spadł śnieg.

White Christmas! - podpisała zdjęcie z Facebooka.

Bartosz Węglarczyk szybko przywołał ją do domu. I rozbawił nas swoim komentarzem.

Wracaj. Trzeba pokroić ciasto - dziennikarz wpisał się pod jej zdjęciem.

Kinga Rusin Screen z Facebook.com/kingarusin/

 

socha

POLUB NAS