"Nasza pierwsza gwiazdka". Borkowska pozuje z synem. Wszystkich zachwycił strój małego Kuby

Dwumiesięczny Kuba przeżywa z mamą swoją pierwszą gwiazdkę. Karolina Borkowska pochwaliła się synem i ubrała go jak prawdziwego dżentelmena.
Borkowska pozuje z synem Wszystkich zachwycił strój małego Kuby Karolina Borkowska pochwaliła się synem na Facebooku. Ubrała go jak prawdziwego dżentelmena. Dwumiesięczny Kuba przeżywa z mamą swoją pierwszą gwiazdkę. Dwumiesięczny Kuba przeżywa z mamą swoją pierwszą gwiazdkę. Karolina Borkowska pochwaliła się synem i ubrała go jak prawdziwego dżentelmena. Odkąd w październiku (w piątek trzynastego) przyszedł na świat jej syn, aktorka "Na dobre i na złe" chętnie chwali się nim na Facebooku. Miał już "słit focię" w ramionach mamy i nastrojowe zdjęcie z choinką. Czas było połączyć te dwa elementy. Internauci byli zachwyceni malcem z muchą pod brodą. Babcia Kuby wiedziała najlepiej, skąd pomysł na jego strój. "James Bond :)" - napisała pod zdjęciem córki Katarzyna Borkowska.

Odkąd w październiku (w piątek trzynastego) przyszedł na świat jej syn, aktorka "Na dobre i na złe" chętnie chwali się nim na Facebooku. Miał już "słit focię" w ramionach mamy i nastrojowe zdjęcie z choinką. Czas było połączyć te dwa elementy. Internauci byli zachwyceni malcem z muchą pod brodą. Babcia Kuby wiedziała najlepiej, skąd pomysł na jego strój.

James Bond :) - napisała pod zdjęciem córki Katarzyna Borkowska.

Karolina Borkowska z synemScreen z Facebook.com/borkowskakarolina

socha

POLUB NAS