Było już ramię, była już kitka. Doda wreszcie pokazała twarz ukochanego

Doda przedstawiała fanom swojego partnera, Emila Haidara, dosłownie "kawałek po kawałku". Najpierw więc było zdjęcie, na którym mogliśmy widzieć jego "kitkę", potem wokalistka zamieściła zdjęcie, do którego pozowali tyłem.
Doda pokazała ukochanego Było już ramię, była już kitka. Doda przedstawiała fanom swojego partnera, Emila Haidara, dosłownie "kawałek po kawałku". Teraz wreszcie pokazała twarz ukochanego. Doda przedstawiała fanom swojego partnera, Emila Haidara, dosłownie "kawałek po kawałku". Najpierw więc było zdjęcie, na którym mogliśmy widzieć jego "kitkę", potem wokalistka zamieściła zdjęcie, do którego pozowali tyłem. Dziś tajemnica wyszła już na jaw i wszyscy wiedzą, kim jest jej ukochany. Mimo tego, Doda wciąż dozuje informacje, choć trzeba przyznać, że coraz mniej się ukrywa. Tym razem pokazała, jak spędzali Święta. Na najnowszym zdjęciu, widzimy więc wreszcie twarz jej chłopaka, a para pozuje wśród padających płatków śniegu. Wokalistka podpisała fotkę: "No air, air...". Przypomnijmy, że nowy ukochany Dody to brat bliźniak chłopaka Ślotały. Nazywa się Emil Haidar i jest o 3 lata starszy od wokalistki (ma 33 lata). Choć również jest fanem muzyki (zwłaszcza cięższych brzmień), na co dzień nie jest związany ze światem artystów i show biznesu: "Bracia mają firmę działającą na rynku paliw, a muzyką zajmują się głównie hobbystycznie" - podaje "Show". "Na brak pieniędzy chyba nie mogą narzekać - na pierwsze wspólne wakacje Doda i Emil pojechali do jego posiadłości na Teneryfie" - czytamy. Wokalistka póki co, zapewniała, że nie będzie pozować na ściance z nowym chłopakiem.

Dziś tajemnica wyszła już na jaw i wszyscy wiedzą, kim jest jej ukochany. Mimo tego, Doda wciąż dozuje informacje, choć trzeba przyznać, że coraz mniej się ukrywa. Tym razem pokazała, jak spędzali Święta. Na najnowszym zdjęciu, widzimy więc wreszcie twarz jej chłopaka, a para pozuje wśród padających płatków śniegu. Wokalistka podpisała fotkę:

No air, air..

Komentarza Dody Instagram.com/dodaqueen

Emil Haidar, Doda Instagram.com/dodaqueen

Przypomnijmy, że nowy ukochany Dody to brat bliźniak chłopaka Ślotały. Nazywa się Emil Haidar i jest o 3 lata starszy od wokalistki (ma 33 lata). Choć również jest fanem muzyki (zwłaszcza cięższych brzmień), na co dzień nie jest związany ze światem artystów i show biznesu:

Bracia mają firmę działającą na rynku paliw, a muzyką zajmują się głównie hobbystycznie - podaje "Show". - Na brak pieniędzy chyba nie mogą narzekać - na pierwsze wspólne wakacje Doda i Emil pojechali do jego posiadłości na Teneryfie.

Wokalistka póki co, zapewniała, że nie będzie pozować na ściance z nowym chłopakiem.

Vic