To była jedna z tych par, o których wszyscy myśleli, że będą zawsze razem. Helena Bonham Carter i Tim Burton rozstają się!

Tak długim stażem pochwalić może się coraz mniej par w Hollywood. Po 13 latach kończy się związek amerykańskiego reżysera i jego muzy.

Uchodzili za parę idealną. Tim Burton i brytyjska aktorka poznali się w 2001 roku na planie filmu "Planeta Małp". Zostali partnerami w życiu, ale często też współpracowali przy kolejnych projektach reżysera. Słynąca z ekscentrycznych kreacji gwiazda zagrała, między innymi, w takich dziełach jak "Charlie i Fabryka Czekolady", "Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street" czy "Alicja w Krainie Czarów". Wychowywali wspólnie dwójkę dzieci - 11-letniego Billy'ego Raya oraz 7-letnią Nell. Teraz, po 13 latach związku (nigdy nie zdecydowali się na małżeństwo), ich drogi się rozchodzą.

Tim Burton i Helena Bonham Carter rozstali się za obopólną zgodą wcześnie w tym roku. Pozostali przyjaciółmi i równoprawnymi rodzicami dla swoich dzieci. Prosilibyśmy o uszanowanie prywatności całej rodziny w tym okresie - cytuje oświadczenie rzecznika prasowego aktorki magazyn "People".

Informacja jest dużym zaskoczeniem, ale pierwsze plotki o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się już pod koniec zeszłego roku, kiedy Bonham Carter przyznała na festiwalu w Nowym Jorku, że "Mroczne cienie" będą najprawdopodobniej ich ostatnim wspólnym filmem.

Uwagę o tym, że Burton "ma jej dość" odczytać należy raczej jako żart, ale amerykańskie media zwietrzyły temat i rozpoczęły śledztwo, którego owocem były zdjęcia Burtona całującego (w policzek) tajemniczą blondynkę w jednym z londyńskich kin. Wówczas przedstawiciel reżysera dementował plotki o rzekomej zdradzie, zapewniając, że fotograf uwiecznił jedynie pożegnanie dwójki przyjaciół.

Helena Bonham Carter, Tim BurtonAP/Vince Bucci

em

Więcej o:
Komentarze (1)
To była jedna z tych par, o których wszyscy myśleli, że będą zawsze razem. Helena Bonham Carter i Tim Burton rozstają się!
Zaloguj się
  • fanizymiko

    Oceniono 46 razy 44

    Jak nie zrobią swoim dzieciakom "sajgonu" przy rozstaniu to należy im życzyć tylko szczęscia w dalszym zyciu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX