Bradley Cooper wypchnął ją z oscarowego selfie. Meryl Streep komentuje. Nie uwierzycie, jak go nazwała!

To było najsłynniejsze selfie mijającego roku. Meryl Streep wyjawiła właśnie kulisy jego powstania.
Jak to selfie powstało Bradley Cooper wypchnął ją z oscarowego selfie. Meryl Streep wyjawiła kulisy powstania najsłynniejszego selfie podczas gali rozdania Oscarów. To ona miała być główną bohaterką zdjęcia. To było najsłynniejsze selfie mijającego roku. Meryl Streep wyjawiła właśnie kulisy jego powstania. Zdjęcie aktorów pozujących do zdjęcia wspólnie z prowadzącą galę Oscarów Ellen DeGeneres widzieli wszyscy. Pamiętacie kto na nim był? Ellen, Bradley Cooper, Brad Pitt, Jennifer Lawrence. I Meryl Streep! Tak, zasłonili ją, ale była. Co ciekawe, jak zdradziła showmenka w najnowszym odcinku swojego talk show z udziałem słynnej aktorki, zamysł był zupełnie odwrotny: - Wyciągnęłam telefon i cała idea była taka, że robię sobie selfie z Meryl. Nagle wszyscy do niego doskoczyli i Meryl ledwo widać na zdjęciu - opowiedziała Ellen. Meryl Streep po mistrzowsku zakamuflowała swoje rozbawienie i z miną pokerzysty skomentowała: "Wiem, Bradley Cooper, co za wieprz". Ellen zaproponowała kolejną próbę selfie, tym razem z dwoma innymi zaproszonymi aktorkami, Anną Kendrick i Emily Blunt.

Zdjęcie aktorów pozujących do zdjęcia wspólnie z prowadzącą galę OscarówEllen DeGeneres widzieli wszyscy. Pamiętacie kto na nim był? Ellen, Bradley Cooper, Brad Pitt, Jennifer Lawrence. I Meryl Streep! Tak, zasłonili ją, ale była. Co ciekawe, jak zdradziła showmenka w najnowszym odcinku swojego talk show z udziałem słynnej aktorki, zamysł był zupełnie odwrotny.

Wyciągnęłam telefon i cała idea była taka, że robię sobie selfie z Meryl. Nagle wszyscy do niego doskoczyli i Meryl ledwo widać na zdjęciu - opowiedziała Ellen.

Meryl Streep po mistrzowsku zakamuflowała swoje rozbawienie i z miną pokerzysty skomentowała:

Wiem, Bradley Cooper, co za wieprz.

Ellen zaproponowała kolejną próbę selfie, tym razem z dwoma innymi zaproszonymi aktorkami, Anną Kendrick i Emily Blunt. Wyszło tak:

Selfie gwiazd w programie Ellen DeGeneres

Instagram.com/theellenshow/

Musicie to zobaczyć!

em