Myśleliście, że okładka "Vogue" im wystarczy? Skąd! Kim i Kanye wracają do świata wielkiej mody. Kolejny awans

Kiedy Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciami z kampanii reklamowej Balmain mieliśmy nadzieję, że to żart. Jednak nie. Razem ze swoim mężem Kim pojawiła się w sesji, która nie wszystkim przypadła do gustu...
Kim i Kanye wracają do świata mody Myśleliście, że okładka "Vogue" im wystarczy? Skąd! Kim Kardashian pokazała zdjęcia z kampanii Balmain. Zdaniem wielu fanów Kardashian wygląda jak prawdziwa modelka. Nie chodzi im tylko o kształty, ale i o styl. Kiedy Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciami z kampanii reklamowej Balmain mieliśmy nadzieję, że to żart. Jednak nie. Razem ze swoim mężem Kim pojawiła się w sesji, która nie wszystkim przypadła do gustu... Kendall Jenner może być ulubienicą Karla Lagerfelda i chodzić na wybiegach u czołowych projektantów, ale Kim wcale nie zamierza oddawać jej pałeczki. Co z tego, że jej figura odbiega od wymiarów modelki? Kim ma wielką sławę i Kanyego Westa - a to dwa bardzo silne atuty. Kim pokazała pierwsze zdjęcia z kampanii Balmain na swoim Instagramie. Poza zwyczajowymi zachwytami, wielu fanów wyraziło swoje zadowolenie, że w końcu udało jej się udowodnić, że ma coś więcej niż bujne kształty - ich zdaniem w sesji wygląda jak prawdziwa modelka: "Ta reklama odwraca uwagę od jej seksualności. Ludzie w końcu mogą zobaczyć jako naturalną piękność, którą jest... Lub powinna być". "To bardzo intymne zdjęcia tej dwójki! Ona wcale nie próbuje wydawać się "czarna". To filtr zdjęcia sprawia, że całość jest nieco gotycka, śliczna, romantyczna i bardzo modna... Jeśli nie macie kreatywnego umysłu nigdy nie zrozumiecie" - komentowali zdjęcia fani. Fotografie są dość śmiałe, ale dyrektor kreatywny marki, Olivier Rousteing uważa, że uczucie między Kardashian i Westem idealnie odzwierciedla nowy wizerunek marki: - W męskiej kampanii bardzo chciałem uchwycić moment miłości. Kim i Kanye to ikony stylu i przyjaciele. To zaszczyt dla Balmain, że zechcieli wziąć udział w tej kampanii. Razem stanowią miłość, piękno i różnorodność. To więcej niż zwykła kampania, wyraża więcej niż tylko ubrania. To miłość i przyjaźń. To nowy priorytet dla Balmain - stwierdził w oświadczeniu. Portal Hollywood.com nie jest zdziwiony udziałem Kim i Kanye'go w kampanii domu mody: "Niezależnie od tego, co myślicie o ich związku, nie ulega wątpliwości, że tych dwoje potrafi razem pozować i że wyglądają bardzo GORĄCO - czytamy.

Kendall Jenner może być ulubienicą Karla Lagerfelda i chodzić na wybiegach u czołowych projektantów, ale Kim wcale nie zamierza oddawać jej pałeczki. Co z tego, że jej figura odbiega od wymiarów modelki? Kim ma wielką sławę i Kanyego Westa - a to dwa bardzo silne atuty.

Kim pokazała pierwsze zdjęcia z kampanii Balmain na swoim Instagramie. Poza zwyczajowymi zachwytami, wielu fanów wyraziło swoje zadowolenie, że w końcu udało jej się udowodnić, że ma coś więcej niż bujne kształty - ich zdaniem w sesji wygląda jak prawdziwa modelka:

Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

Ta reklama odwraca uwagę od jej seksualności. Ludzie w końcu mogą zobaczyć jako naturalną piękność, którą jest... Lub powinna być.
To bardzo intymne zdjęcia tej dwójki! Ona wcale nie próbuje wydawać się "czarna". To filtr zdjęcia sprawia, że całość jest nieco gotycka, śliczna, romantyczna i bardzo modna... Jeśli nie macie kreatywnego umysłu nigdy nie zrozumiecie - komentowali zdjęcia fani.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Fotografie są dość śmiałe, ale dyrektor kreatywny marki, Olivier Rousteing uważa, że uczucie między Kardashian i Westem idealnie odzwierciedla nowy wizerunek marki:

W męskiej kampanii bardzo chciałem uchwycić moment miłości. Kim i Kanye to ikony stylu i przyjaciele. To zaszczyt dla Balmain, że zechcieli wziąć udział w tej kampanii. Razem stanowią miłość, piękno i różnorodność. To więcej niż zwykła kampania, wyraża więcej niż tylko ubrania. To miłość i przyjaźń. To nowy priorytet dla Balmain - stwierdził w oświadczeniu.

Tobiasz Kujawa prowadzący fanpage "Freestyle Voguing" nie podziela zdania Rousteinga. Kampanię skrytykował w typowy dla siebie sposób:

 

Kim KardashianFacebook.com/Freestyle Voguing

Portal Hollywood.com nie jest zdziwiony udziałem Kim i Kanye'go w kampanii domu mody:

Niezależnie od tego, co myślicie o ich związku, nie ulega wątpliwości, że tych dwoje potrafi razem pozować i że wyglądają bardzo GORĄCO - czytamy. - Główna nagroda za rolę drugoplanową należy się kościom policzkowym Kim, które prezentują się doskonale.

Ok, my nie od razu zwróciliśmy uwagę na policzki celebrytki. "Sex sells" - wiedzą to wszyscy, którzy choć trochę interesują się działaniem reklam. Nie mamy więc wątpliwości, że nowa męska kolekcja odniesie finansowy sukces. Bo kto nie chciałby wyglądać jak Kanye West? ;)

jus