Dopiero co zdobyła tytuł najseksowniejszej. Paparazzi zrobili jej zdjęcie na lotnisku. Bez makijażu, włosy w nieładzie, ale...

Zaaferowana, z włosami w nieładzie, ale... jak zwykle piękna. Kate Upton na lotnisku.
Kate Upton na lotnisku Zaaferowana, z włosami w nieładzie, ale... jak zwykle piękna. Kate Upton wygląda pięknie nawet sfotografowana przypadkiem i bez makijażu. Nawet w takich okolicznościach gwiazda wyglądała pięknie. Gwiazdy nie lubią być fotografowane wtedy, kiedy nie mają kontroli nad swoim wizerunkiem i niekiedy jest to całkowicie zrozumiałe. Jednak Kate Upton wygląda pięknie nawet sfotografowana przypadkiem i bez makijażu. Papparazzi zrobili jej zdjęcie kilka dni temu na lotnisku JFK w Nowym Jorku. Cóż, można powiedzieć: tytuł zobowiązuje. Kate Upton to przecież najseksowniejsza kobieta według magazynu "People". - Istnieje wiele powodów, dla których Kate Upton jest sexy. Styl, kariera, osiągnięcia, poczucie humoru, osobowość - aha, no i oczywiście... wygląd - mówił aktor Eric Dane na uroczystości wręczenia nagrody. Naszym skromnym zdaniem, zupełnie zasłużonej.

Gwiazdy nie lubią być fotografowane wtedy, kiedy nie mają kontroli nad swoim wizerunkiem i niekiedy jest to całkowicie zrozumiałe. Jednak Kate Upton wygląda pięknie nawet sfotografowana przypadkiem i bez makijażu. Poniższe zdjęcie zostało zrobione kilka dni temu na lotnisku JFK w Nowym Jorku.

Kate UptonBulls

Cóż, można powiedzieć: tytuł zobowiązuje. Kate Upton to przecież najseksowniejsza kobieta według magazynu "People".

Istnieje wiele powodów, dla których Kate Upton jest sexy. Styl, kariera, osiągnięcia, poczucie humoru, osobowość - aha, no i oczywiście... wygląd - mówił aktor Eric Dane na uroczystości wręczenia nagrody.

Naszym skromnym zdaniem, zupełnie zasłużonej.

alex