Widzieliście kiedyś bardziej szczęśliwego tatę? "Jack Nicholson promieniał ojcowską dumą"

Nie robią tego często, więc ich widok wzbudził sensację. Pusząc się jak paw Jack Nicholson spacerował z córką Lorraine po galerii w Beverly Hills. 77-latek wykorzystał okazję, by cieszyć się swoim dzieckiem.

W listopadzie widziano ich razem na meczu koszykówki, teraz słynny tata zabrał 24-latkę na wystawę zdjęć Davida Bailey'a, "It's Just A Shot Away: The Rolling Stones In Photographs". Córka Jacka Nicholsona poszła w ślady ojca i próbuje sił w aktorstwie. Nadarzyła się okazja, by weteran Hollywood mógł wytłumaczyć dziecku znaczenie imprez dla budowania kariery. Z wywiadu dla ETOnline.com wiadomo, że tata chętnie przekazuje jej tajniki zawodu.

Na wieczorze spędzonym w galerii sztuki z córką, Jack Nicholson promieniał ojcowską dumą. To była okazja by zacieśniać rodzinne więzy - uznał "The Daily Mail".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA NICHOLSONA I JEGO CÓRKI >>

 

Lorraine ma tytuł magistra nauk humanistycznych i na koncie kilka ról filmowych. Jej kinowy debiut nastąpił w 2003 roku w komedii "Lepiej późno niż później". Zagrała u boku taty i Diane Keaton. Potem pojawiała się w "Click", "World's Greatest Dad", "Soul Surfer" oraz "The Cottage". Jej mama, Rebecca Broussard, miała romans z Nicholsonem, gdy ten związany był z Anjelicą Houston.

Jack Nicholson z dziećmiSOLARPIX / PHOTORAZZI / PR Photos

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Widzieliście kiedyś bardziej szczęśliwego tatę? "Jack Nicholson promieniał ojcowską dumą"
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 81 razy 61

  "widzieliście kiedyś bardziej szcześliwego tatę..."-widziałem-siebie!-smierdzacego paliwem-nie spanego ze100 godzin -tnącego nożyczkami pępowinę-spokojnych swiąt dla wszystkich.:D

 • kats

  Oceniono 36 razy 26

  Bardzo ładna dziewczyna. Oby nie zholiłudziła wyglądu pompując sobie co te klony tam sobie pompują.

 • forfiter_jr

  Oceniono 29 razy 13

  Ładna ta jego córka, dobrze, że urodę ma po matce. Co nie zmienia faktu, że Nicholsona, jako aktora, uwielbiam.

 • 1234qwerty

  Oceniono 6 razy 4

  Wyobrażacie sobie Jego z wybielonymi zębami. Istny horhor.A córcia mu się udała

 • vahoo

  Oceniono 25 razy 3

  '...promieniał ojcowską dumą...' bo córki to jedyne kobiety przy których wywyższający się przy kobietach tatusiowie zapominają, że.... one to też kobiety!!

 • pawel.lewski

  Oceniono 4 razy 0

  Uśmiecha się szeroko bo dostał nową protezę od od Św. Mikołaja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX