Małgorzata Kożuchowska w "DD TVN" o wyprawce dla dziecka. Wiemy, co wybrała

Co się najbardziej przyda przyszłej mamie? Półki sklepów aż uginają się od produktów różnej maści, a wszystkie wydają się równie potrzebne. Aktorka wskazała, co, jej zdaniem, jest najlepsze.
Kożuchowska o wyprawce dla dziecka Wiemy, co wybrała Co się najbardziej przyda przyszłej mamie? Półki sklepów aż uginają się od produktów różnej maści, a wszystkie wydają się równie potrzebne. Aktorka wskazała, co, jej zdaniem, jest najlepsze. Małgorzata Kożuchowska była gościem programu "DD TVN" i zdradziła, że znalazła szybki i łatwy sposób na skompletowanie wyprawki dla dziecka. Z pomocą przyszedł jej sklep Muppetshop, z którego usług skorzystała. Jego właścicielką jest Marcelina Plichta-Wabnik. Sklep przygotował gotową listę rzeczy potrzebnych do wyprawki, która okazała się pomocna dla aktorki. "Nieważne, jak dużo książek by się nie przeczytało, to jest abstrakcja. Życie weryfikuje. Byłam wcześniej klientką Marceliny, kupowałam prezenty, książki dla dzieci znajomych. Potem sama stałam się klientką sklepu, korzystałam nie tylko z asortymentu sklepu, lecz także z doświadczenia dziewczyn. Zaletą tego jest, że nie spędza się mnóstwa czasu w internecie, spędziłam dwie godziny raz i miałam cała wyprawkę i spokój" - powiedziała w programie. Część dochodu ze sprzedaży niektórych produktów jest przeznaczona na zasilenie hospicjum Nasze Dzieci. To właśnie Kożuchowska wskazała, które z nich wybrać. "Małgosia zasugerowała, które z nich są najbardziej przydatne" - wyjaśniła właścicielka sklepu. Tym samym Kożuchowska zdradziła, które produkty przetestowała i które poleca. Na jej liście znalazły się więc: rożki dla niemowląt, śpiworki do wózków, śpiworki do spania, pieluszki muślinowe i pościele firmy Lodger. Kożuchowska poleca także pluszaki marki Quax. Na jej liście znalazły się także produkty firmy Palomar produkującej mapy dla dzieci, Ebulobo sprzedające zawieszki, czy Lilliputiens produkujące książeczki materiałowe. Poleciła także fotele i krzesła tapicerowane Quax, skarpetki dla dzieci Cellgien i kubki Rice. "Kupując produkty z oferty Muppetshop, rekomendowane przez Małgorzatę Kożuchowską, wspierasz Centrum Zdrowia Dziecka. 5% ze sprzedaży każdego z produktów zostanie przeznaczone na wsparcie szpitala dziecięcego" - czytamy na stronie Muppetshop.eu. Przy okazji wizyty w "DD TVN" Kożuchowska zdradziła, że jest syn Franciszek tego dnia dał jej pospać. "Dzisiaj spał 6 godzin longiem" - śmiała się w programie.

Małgorzata Kożuchowska była gościem programu "DD TVN" i zdradziła, że znalazła szybki i łatwy sposób na skompletowanie wyprawki dla dziecka. Z pomocą przyszedł jej sklep Muppetshop, z którego usług skorzystała. Jego właścicielką są Marcelina Plichta-Wabnik i Ewelina Gawlik. Sklep przygotował gotową listę rzeczy potrzebnych do wyprawki, która okazała się pomocna dla aktorki.

Jakkolwiek dużo książek by się nie naczytało, to jest abstrakcja. Życie weryfikuje. Byłam wcześniej klientką Marceliny, kupowałam prezenty, książki dla dzieci znajomych. Potem sama stałam się klientką sklepu, korzystałam nie tylko z asortymentu sklepu, lecz także z doświadczenia dziewczyn. Zaletą tego jest, że nie spędza się mnóstwa czasu w internecie, spędziłam dwie godziny raz i miałam cała wyprawkę i spokój - powiedziała w programie.

Część dochodu ze sprzedaży niektórych produktów jest przeznaczona na zasilenie hospicjum Nasze Dzieci. To właśnie Kożuchowska wskazała, które z nich wybrać.

Małgosia zasugerowała, które z nich są najbardziej przydatne - wyjaśniła właścicielka sklepu.

Tym samym Kożuchowska zdradziła, które produkty przetestowała i które poleca. Na jej liście znalazły się więc: rożki dla niemowląt, śpiworki do wózków, śpiworki do spania, pieluszki muślinowe i pościele firmy Lodger. Kożuchowska poleca także pluszaki marki Quax. Na jej liście znalazły się także produkty firmy Palomar produkującej mapy dla dzieci, Ebulobo sprzedające zawieszki, czy Lilliputiens produkujące książeczki materiałowe. Poleciła także fotele i krzesła tapicerowane Quax, skarpetki dla dzieci Cellgien i kubki Rice.

Kupując produkty z oferty Muppetshop, rekomendowane przez Małgorzatę Kożuchowską, wspierasz Centrum Zdrowia Dziecka. 5% ze sprzedaży każdego z produktów zostanie przeznaczone na wsparcie szpitala dziecięcego - czytamy na stronie Muppetshop.eu.

!Kozuchowska Malgorzata 2014-12-08 KAPIF

Przy okazji wizyty w "DD TVN" Kożuchowska zdradziła, że jest syn Franciszek tego dnia dał jej pospać.

Dzisiaj spał 6 godzin longiem - śmiała się w programie.

!Kozuchowska Malgorzata 2014-12-08 KAPIF

 

Vic