Kourtney Kardashian pokazała pierwsze zdjęcie trzeciego dziecka. Nadała mu dość nietypowe imię

Najmłodszy synek Kourtney i Scotta przyszedł na świat tydzień temu, ale jak wiadomo, w rodzinie Kardashianów wszystko należy jak najszybciej upublicznić. Młoda mama też nie chciała dłużej czekać.
Trzecie dziecko Kourtney Kourtney Kardashian pokazała pierwsze zdjęcie trzeciego dziecka. Najmłodszy synek Kourtney Kardashian i Scotta Disicka przyszedł na świat tydzień temu. Teraz mam pochwaliła się Reignem Astonem na Instagramie. Najmłodszy synek Kourtney Kardashian i Scotta Disicka przyszedł na świat tydzień temu, ale jak wiadomo, w rodzinie Kardashianów wszystko należy jak najszybciej upublicznić. Młoda mama też nie chciała dłużej czekać. Kourtney Kardashian prowadzi ze Scottem Disickiem dość spokojne życie, oczywiście jak na standardy rodziny Kardashianów. Od lat ten sam związek, dwójka dzieci (Mason i Penelope). Gdyby nie poród na wizji, który pokazano w show celebrytek, pewnie nie wiedzielibyśmy, z czym właściwie ją kojarzyć. Przyjścia na świat nowego synka Kourtney nie mogliśmy oglądać (chyba nie żałujemy), ale młoda mama pochwaliła się już zdjęciem maleństwa, które urodziła w ubiegłą niedzielę: "Szalenie zakochana w moim małym Reignie Astonie Disicku" - podpisała zdjęcie celebrytka. Instagram.com/kourtneykardash Imię malucha jest dość niestandardowe - należy do tych bardziej staromodnych i poważnych. Samo zdjęcie jest już jak najbardziej na czasie - pokazywanie samej dłoni czy stopy niemowlęcia to ostatnio prawdziwa plaga w mediach społecznościowych. Gratulujemy.

Kourtney Kardashian prowadzi ze Scottem Disickiem dość spokojne życie, oczywiście jak na standardy rodziny Kardashianów. Od lat ten sam związek, dwójka dzieci (Mason i Penelope). Gdyby nie poród na wizji, który pokazano w show celebrytek, pewnie nie wiedzielibyśmy, z czym właściwie ją kojarzyć.

Przyjścia na świat nowego synka Kourtney nie mogliśmy oglądać (chyba nie żałujemy), ale młoda mama pochwaliła się już zdjęciem maleństwa, które urodziła w ubiegłą niedzielę:

Szalenie zakochana w moim małym Reignie Astonie Disicku - podpisała zdjęcie celebrytka.

Kourtney KardashianInstagram.com/kourtneykardash

Imię malucha jest dość niestandardowe - należy do tych bardziej staromodnych i poważnych. Samo zdjęcie jest już jak najbardziej na czasie - pokazywanie samej dłoni czy stopy niemowlęcia to ostatnio prawdziwe must have w social mediach.

Gratulujemy.

jus