Lipowska o Kożuchowskiej: Bardzo chciała mieć dziecko, ale nie było jej to długo dane. Rozmawiałyśmy o tym wielokrotnie

Kożuchowska i Lipowska nie tylko się przyjaźnią. Łączą ich także wspólne doświadczenia.

Teresa Lipowska w serialu "M jak miłość" grała teściową postaci odgrywanej przez Małgorzatę Kożuchowską, czyli Hanki Mostowiak. Choć Kożuchowska w serialu już się nie pojawia (wszyscy pamiętamy ten tragiczny wypadek z kartonami), panie wciąż utrzymują bliskie relacje. Teraz Lipowska zdradziła, że aktorka zwierzała jej się ze swoich najintymniejszych pragnień. Okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Przypomnijmy, że Kożuchowska urodziła syna Franciszka w wieku 43 lat.

Wiem, że Małgosia tak bardzo chciała mieć dziecko, ale nie było jej to długo dane. Rozmawiałyśmy o tym wielokrotnie. W końcu jestem najlepszym przykładem tego, że nigdy nie wolno zwątpić. Z moim mężem Tomaszem staraliśmy się o maleństwo ponad 10 lat. Odwiedzałam domy dziecka, byłam już zdecydowana na adopcję i wtedy zdarzył się cud, zaszłam w ciążę i urodził się Marcin. Miałam wtedy 36 lat - powiedziała Lipowska w "Życiu na Gorąco".

Teresa Lipowska, 2014-11-10 Kapif

Lipowska wyrażała się o Kożuchowskiej w samych superlatywach.

Wracam z Janem Franciszkiem do domu - usłyszałam w słuchawce. To była dla mnie wielka radość. Małgosia jest mi bardzo bliską osobą. Podziwiam ją za jej profesjonalizm w pracy, talent, ale przede wszystkim za to, jakim jest człowiekiem: etycznym, uczciwym, serdecznym - dodała.

t12.12.2014 Poznań X Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie N/z Małgorzata Kożuchowska Fot. Jakub Walczak/REPORTER East News

To nie pierwszy raz, gdy Lipowska wspominała o zażyłej relacji, jaka je łączy. Wcześniej zdradziła kilka szczegółów z ciąży Kożuchowskiej.

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (2)
Lipowska o Kożuchowskiej: Bardzo chciała mieć dziecko, ale nie było jej to długo dane. Rozmawiałyśmy o tym wielokrotnie
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 13 razy 7

  ciesze sie ze o tym wiem :)

 • baba_jaga

  Oceniono 11 razy -5

  to wszystko przez te kartony :p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX