Wykapana matka? Skóra zdjęta z ojca? Shiloh to idealna mieszanka Jolie i Pitta. Ale nie tylko dlatego coraz więcej się o niej mówi

Kiedy wyobrażamy sobie połączenie pięknej Angeliny Jolie i seksownego Brada Pitta, nasza wyobraźnia tworzy... Shiloh. Córka pary bez wątpienia dostała wspaniałe geny. A na tym nie koniec.
Wykapana Jolie? Shiloh to idealna mieszanka Jolie i Pitta. Na premierze "Unbroken" córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh, pokazała się w garniturze i z fryzurą przypominającą tę noszoną przez młodego Brada. Na podobieństwo ośmioletniej Shiloh Jolie-Pitt do matki zwracano uwagę już od dawna. Wydatne usta, duże oczy, piękna twarz - ciężko tego nie zauważyć. Ale kiedy na premierze "Unbroken" dziewczynka pokazała się w garniturze, a jej fryzura przypominała tę, jaką na początku kariery nosił Brad Pitt, sami nie możemy już zdecydować, do kogo jest bardziej podobna. Mały Brad musiał wyglądać identycznie! Uroda Shiloh przyciąga spojrzenia, ale może też zaskakiwać. Fakt, jest prześliczna, ale czy wygląda na 8 lat? Poważna buzia i spojrzenie sprawiają, że przypomina raczej nastolatkę o twarzy małej dziewczynki niż uczennicę pierwszej klasy podstawówki. Jest jeszcze jedna kwestia - jej zamiłowanie do chłopięcego stylu. Shiloh, obydwoje to widzimy, ma styl rodem z Czarnogóry... Ona lubi ubierać się jak chłopiec - mówiła Jolie w wywiadzie dla "Vanity Fair" w 2010 roku. - Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Ona lubi mieć wszystko jak jej bracia, myśli, że jest jednym z nich... No i ubiera się jak młody "koleś". Trzeba przyznać, że mała Shiloh bardzo wcześnie odnalazła swój styl (ciężko przecież powiedzieć, że tożsamość). Nie jest z tego zadowolona jej konserwatywna babcia, Jane Pitt, ale przecież po jej zamiłowaniu do męskich ubrań może za kilka lat nic nie pozostać. Naszym zdaniem wyrośnie na przepiękną kobietę. A teraz wróćmy do najważniejszej kwestii. Do kogo jest bardziej podobna?

Na podobieństwo ośmioletniej Shiloh Jolie-Pitt do matki zwracano uwagę już od dawna. Wydatne usta, duże oczy, piękna twarz - ciężko tego nie zauważyć. Ale kiedy na premierze "Unbroken" dziewczynka pokazała się w garniturze, a jej fryzura przypominała tę, jaką na początku kariery nosił Brad Pitt, sami nie możemy już zdecydować, do kogo jest bardziej podobna. Mały Brad musiał wyglądać identycznie!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Uroda Shiloh przyciąga spojrzenia, ale może też zaskakiwać. Fakt, jest prześliczna, ale czy wygląda na 8 lat? Poważna buzia i spojrzenie sprawiają, że przypomina raczej nastolatkę o twarzy małej dziewczynki niż uczennicę pierwszej klasy podstawówki.

Jest jeszcze jedna kwestia - jej zamiłowanie do chłopięcego stylu.

Shiloh, obydwoje to widzimy, ma styl rodem z Czarnogóry... Ona lubi ubierać się jak chłopiec - mówiła Jolie w wywiadzie dla "Vanity Fair" w 2010 roku. - Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Ona lubi mieć wszystko jak jej bracia, myśli, że jest jednym z nich... No i ubiera się jak młody "koleś".

Trzeba przyznać, że mała Shiloh bardzo wcześnie odnalazła swój styl (ciężko przecież powiedzieć, że tożsamość). Nie jest z tego zadowolona jej konserwatywna babcia, Jane Pitt, ale przecież po jej zamiłowaniu do męskich ubrań może za kilka lat nic nie pozostać.

Naszym zdaniem wyrośnie na przepiękną kobietę. A teraz wróćmy do najważniejszej kwestii. Do kogo jest bardziej podobna?

jus

Więcej o:
Komentarze (17)
Wykapana matka? Skóra zdjęta z ojca? Shiloh to idealna mieszanka Jolie i Pitta. Ale nie tylko dlatego coraz więcej się o niej mówi
Zaloguj się
 • astreblue

  Oceniono 183 razy 157

  Shiloh jest prześliczną chłopczycą :) dostała wszystko co najlepsze od swoich rodziców. dziwią mnie tylko te kąśliwe komentarze dotyczące jej stylu ubierania. a co komu to przeszkadza ? lepszy taki styl niż małe buty na obcasach albo ew. szpilki.

 • n5

  Oceniono 28 razy 22

  Cała twarz do Angelina, jak ktoś ma wątpliwość to można sobie znaleźć zdjęcia Angie z dzieciństwa hehehe! jedynie kształt łuku brwiowego ma po ojcu!

 • stachun

  Oceniono 68 razy 20

  Cały Brad. Ma jego karnację, oczy, włosy, rysy twarzy też za ojcem. Nie bardzo widzę tu coś z Jolie. Bliźniaki też są ładne.

 • white_lake

  Oceniono 19 razy 15

  styl z Czarnogóry?
  ale o co cho?

 • geonly

  Oceniono 44 razy 10

  Shiloh od 3-go roku życia każe się nazywać John, czuje się chłopcem i jest chłoipcem. Po prostu transpłciowym. I wyrośnie na przystojnego faceta, a nie jakąkolwiek kobietę. Na szczęście ma inteligentnych rodziców, którzy go na siłę nie zmuszają do nieczego tylko ze względu na to, co ma w gaciach, a czego nie.

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 0

  Czemu czy dlaczego? Widac jakie mlotki pracuja w redakcji...

 • do_podziwu

  Oceniono 10 razy 0

  "Jej wygląd wzbudza kontrowersje " - Jakie?, ze przyjemna dziewczynka ? czy moze ? ubior Was "przestraszyl" - 'intieligientny chamik' byl na tyle "interligientny" , ze nie przeczytal co komentuje -:)))), userka odezwala sie po roku ,udawadniajac ,ze blad wlosy to jej "bron" , a pieklo dla niektorych bedzie szkola tepienia jej "fobii"
  - zejdzcie na ziemie , to dziecko ma osiem lat - czepcie sie Muchy , Krupy i innych - niedorobieni "eksperci" swojego przegranego zycia. ---- amen.

 • 24alert

  Oceniono 23 razy -13

  a te czarnuchy obok nich to czyje dzieci?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX