On prowadzi, obok żona w sukience, którą miała na sobie rok wcześniej. Zwykła rodzina? Kate i William w drodze na obiad u królowej

Na pozór wyglądają jak dość zamożna brytyjska rodzina, ale nie dajcie się zmylić. Sympatycznie uśmiechnięty William za kierownicą, roześmiana ciężarna Kate, która znowu postanowiła zaoszczędzić na sukience... I jak tu ich nie lubić?

Nie martwcie się, że na zdjęciach nie widać George'a - razem z nianią dołączył do rodziców później. W końcu książęca para musiała mieć chwilę, by się przygotować i odpocząć - przedświąteczny obiad u królowej Elżbiety to uroczystość, na którą zapraszany jest każdy, kto liczy się w brytyjskiej arystokracji. Trzeba dobrze wypaść, uścisnąć wiele rąk. I z każdym napić się herbatki.

Ale księżna Kate nie należy do kobiet, które zaprzątałyby sobie głowę zbędnymi zakupami i modowymi popisami w pałacach. Tę samą sukienkę miała na sobie rok temu i to przy identycznej okazji!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Oczywiście powtórzoną stylizację księżnej natychmiast zauważyły zagraniczne portale:

Nie, nie macie królewskiego deja vu - uspokaja usmagazine.com. - Ciężarna Księżna Cambridge jest dokładnie taka jak my! Kiedy znajduje sukienkę, którą kocha, nosi ją bez przerwy - czasem nawet w te same święta.

Kate tym razem dobrała inne kolczyki, zaczesała też włosy do tyłu, ale my i tak widzimy to, co chcemy. Przystojny mąż i piękna żona jadą na obiad do jego babci. Może tylko na stole będzie więcej kawioru i szampana niż u nas.

 

jus