Tak dawno nie pokazywała się publicznie, że zapomnieliśmy, że jest w ciąży! A termin tuż-tuż. Niedopięty płaszcz odsłonił OGROMNY brzuch

Nie żartujemy. Naprawdę zdążyliśmy już zapomnieć, że Shakira spodziewa się drugiego dziecka. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają jednak wątpliwości - rozwiązanie już lada dzień.

Nie tylko zwykłych śmiertelników ogarnia przedświąteczny szał zakupów. Na shopping wybrała się również Shakira. Razem z ukochanym Gerardem Pique i ich synem Milanem, oglądali w jednym z barcelońskich sklepów sportowych sprzęt narciarski. Wyszli zresztą z pełnymi torbami, co sugeruje, że albo spędzą te święta aktywnie w górach, albo ktoś z ich rodziny dostanie fajny prezent.

Jednak to nie to, co wynieśli ze sklepu było najciekawsze. Widzicie jak wielki jest już ciążowy brzuch gwiazdy? To oznacza tylko jedno - ich drugi syn przyjdzie na świat już naprawdę niedługo.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Shakira nie miała na sobie ani krzty makijażu, ubrała się wygodnie. I co? To dowód na to, że nie potrzebuje pięknych sukni od projektantów, żeby wyglądać po prostu cudownie!

aga