Jasny stanik pod czarną bluzką i ścianka to zabójcza kombinacja. Agnieszka Wesołowska właśnie się o tym boleśnie przekonała

Żona Kuby Wesołowskiego na imprezy wybiera raczej bezpieczne kreacje i nie zdarzają się jej wpadki. Aż do teraz.
Wpadka Wesołowskiej Jasny stanik pod czarną bluzką i ścianka to zabójcza kombinacja. Agnieszka Wesołowska na imprezy wybiera raczej bezpieczne kreacje i nie zdarzają się jej wpadki. Aż do teraz. Jasny stanik pod czarną bluzką to zły pomysł. Żona Kuby Wesołowskiego, Agnieszka, na imprezy wybiera raczej bezpieczne kreacje i nie zdarzają się jej wpadki. Aż do teraz. Agnieszka Wesołowska na imprezach zazwyczaj pojawia się w towarzystwie znanego męża. Na środowy pokaz La Manii przyszła sama i mocno postarała się, by jej obecność nie przeszła niezauważona. Aż tak zwracać na siebie uwagi chyba jednak nie planowała. Wesołowska na tę okazję wybrała skromny czarny golf, który zestawiła z nieco bardziej ekstrawagancką spódnicą z asymetrycznym dołem. Zestaw raczej poprawny, gdyby nie jeden drobny szczegół. Dziennikarka zapomniała, że jasny stanik pod ciemną bluzką wygląda zdecydowanie inaczej w blasku fleszy. Żona aktora nie była osamotniona w modowych faux pas tego wieczoru. Tak się złożyła, że pokaz oglądała obok Anny Lewandowskiej, która niechcący pokazała światu dolną część bielizny.

Agnieszka Wesołowska na imprezach zazwyczaj pojawia się w towarzystwie znanego męża. Na środowy pokaz La Manii przyszła sama i mocno postarała się, by jej obecność nie przeszła niezauważona. Aż tak zwracać na siebie uwagi chyba jednak nie planowała. Wesołowska na tę okazję wybrała skromny czarny golf, który zestawiła z nieco bardziej ekstrawagancką spódnicą z asymetrycznym dołem. Zestaw raczej poprawny, gdyby nie jeden drobny szczegół. Dziennikarka zapomniała, że jasny stanik pod ciemną bluzką wygląda zdecydowanie inaczej w blasku fleszy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Żona aktora nie była osamotniona w modowych faux pas tego wieczoru. Tak się złożyła, że pokaz oglądała obok Anny Lewandowskiej, która niechcący pokazała światu dolną część bielizny.

Anna Lewandowska, Agnieszka SzczurekPlotek Exclusive

Która zaliczyła większą wpadkę? ;)

em