Niektóre gwiazdy do wyjścia przygotowują się cały dzień. Nie ona! Stylizacja, która olśniła wszystkich, powstała w dość nietypowych okolicznościach

Goście pokazów często decydują się wystąpić na nich w kreacji od projektanta, który prezentuje swoją kolekcję na wybiegu. Anja Rubik poszła o krok dalej.
Modelka w stroju modelki Niektóre gwiazdy do wyjścia przygotowują się cały dzień. Nie ona! Goszcząca na pokazie marki La Mania Anja Rubik założyła ubrania, które miały zostać pokazane tego wieczoru na wybiegu. Modelka po prostu zdjęła z wieszaków. Goście pokazów często decydują się wystąpić na nich w kreacji od projektanta, który prezentuje swoją kolekcję na wybiegu. Anja Rubik poszła o krok dalej. Supermodelka od lat przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz, a do Polski przyleciała w środę specjalnie na pokaz marki La Mania. Okazuje się, że do Warszawy dotarła z drobnym opóźnieniem i nie miała czasu, żeby w hotelu przygotować się do wyjścia. Agnieszka Jastrzębska wyjawiła na swoim blogu, w jakich okolicznościach powstał "look" Rubik, który zrobił na nas piorunujące wrażenie. "Anja Rubik założyła ubrania, które miały zostać pokazane tego wieczoru na wybiegu. Modelka po prostu zdjęła z wieszaków wszystkie elementy looku i w takiej stylizacji oglądała pokaz La Manii" - czytamy. Zakończenie tej historii znamy - Rubik wyglądała obłędnie. Przetakiewicz też się raczej nie obrazi za "pożyczenie" stroju jednej z modelek. Dodatkowej promocji marki nigdy za wiele.

Supermodelka od lat przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz, a do Polski przyleciała w środę specjalnie na pokaz marki La Mania. Okazuje się, że do Warszawy dotarła z drobnym opóźnieniem i nie miała czasu, żeby w hotelu przygotować się do wyjścia. Agnieszka Jastrzębska wyjawiła na swoim blogu, w jakich okolicznościach powstał "look" Rubik, który zrobił na nas piorunujące wrażenie.

Anja Rubik założyła ubrania, które miały zostać pokazane tego wieczoru na wybiegu. Modelka po prostu zdjęła z wieszaków wszystkie elementy looku i w takiej stylizacji oglądała pokaz La Manii - czytamy.

Zakończenie tej historii znamy - Rubik wyglądała obłędnie. Przetakiewicz też się raczej nie obrazi za "pożyczenie" stroju jednej z modelek. Dodatkowej promocji marki nigdy za wiele.

Anja Rubik, Joanna PrzetakiewiczKapif

em

Więcej o:
Komentarze (7)
Niektóre gwiazdy do wyjścia przygotowują się cały dzień. Nie ona! Stylizacja, która olśniła wszystkich, powstała w dość nietypowych okolicznościach
Zaloguj się
 • aaricia

  Oceniono 17 razy 13

  taaaaaak jasne...niezle robia wode z mozgu...takie 'spontany' sa zaplanowane w szzcegolach.:D.... to taki sam spontan jak fakt, ze Anja 'ledwo' sie maluje i wogole je wszystko i wszedzie....bardzo spontanicznie, jak kazdy z nas......haha

 • baba_jaga

  Oceniono 19 razy 9

  o bożesz ale news, biedna rubik taka zapracowana że nie ma czasu się ubrać i jeść też nie ma czasu jak widać

 • koja

  Oceniono 7 razy 5

  Ładnie i wygląda na to, że przytyła jakieś 20 dag.

 • ja01

  Oceniono 8 razy 4

  Gruba nowina.
  Sesacja n miarę XXII wieku.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Nie, droga redakcjo, ona nie wygląda obłędnie. Wprawdzie wygląda na chorą, ale nie psychicznie, tylko na anoreksję.

 • lenore

  Oceniono 2 razy 2

  Czemu ona sie ubiera jakby bylo lato ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX