Niektóre gwiazdy do wyjścia przygotowują się cały dzień. Nie ona! Stylizacja, która olśniła wszystkich, powstała w dość nietypowych okolicznościach

Goście pokazów często decydują się wystąpić na nich w kreacji od projektanta, który prezentuje swoją kolekcję na wybiegu. Anja Rubik poszła o krok dalej.
Modelka w stroju modelki Niektóre gwiazdy do wyjścia przygotowują się cały dzień. Nie ona! Goszcząca na pokazie marki La Mania Anja Rubik założyła ubrania, które miały zostać pokazane tego wieczoru na wybiegu. Modelka po prostu zdjęła z wieszaków. Goście pokazów często decydują się wystąpić na nich w kreacji od projektanta, który prezentuje swoją kolekcję na wybiegu. Anja Rubik poszła o krok dalej. Supermodelka od lat przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz, a do Polski przyleciała w środę specjalnie na pokaz marki La Mania. Okazuje się, że do Warszawy dotarła z drobnym opóźnieniem i nie miała czasu, żeby w hotelu przygotować się do wyjścia. Agnieszka Jastrzębska wyjawiła na swoim blogu, w jakich okolicznościach powstał "look" Rubik, który zrobił na nas piorunujące wrażenie. "Anja Rubik założyła ubrania, które miały zostać pokazane tego wieczoru na wybiegu. Modelka po prostu zdjęła z wieszaków wszystkie elementy looku i w takiej stylizacji oglądała pokaz La Manii" - czytamy. Zakończenie tej historii znamy - Rubik wyglądała obłędnie. Przetakiewicz też się raczej nie obrazi za "pożyczenie" stroju jednej z modelek. Dodatkowej promocji marki nigdy za wiele.

Supermodelka od lat przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz, a do Polski przyleciała w środę specjalnie na pokaz marki La Mania. Okazuje się, że do Warszawy dotarła z drobnym opóźnieniem i nie miała czasu, żeby w hotelu przygotować się do wyjścia. Agnieszka Jastrzębska wyjawiła na swoim blogu, w jakich okolicznościach powstał "look" Rubik, który zrobił na nas piorunujące wrażenie.

Anja Rubik założyła ubrania, które miały zostać pokazane tego wieczoru na wybiegu. Modelka po prostu zdjęła z wieszaków wszystkie elementy looku i w takiej stylizacji oglądała pokaz La Manii - czytamy.

Zakończenie tej historii znamy - Rubik wyglądała obłędnie. Przetakiewicz też się raczej nie obrazi za "pożyczenie" stroju jednej z modelek. Dodatkowej promocji marki nigdy za wiele.

Anja Rubik, Joanna PrzetakiewiczKapif

em