Wokół tłum fotografów. One robią selfie. Lewandowska pochwaliła się nim na Instagramie, a Rubik odpowiedziała

Pokaz mody La Mania dla niektórych był okazją do spotkania nie tylko z wielką modą, ale też swoimi idolami.
Lewandowska i Rubik zrobiły selfie Lewandowska pochwaliła się nim na Instagramie, a Rubik odpowiedziała Pokaz mody La Mania dla niektórych był okazją do spotkania nie tylko z wielką modą, ale też swoimi idolami. Anja Rubik była bez wątpienie największa gwiazdą pokazu marki należącej do Joanny Przetakiewicz. Okazuje się, że supermodelka robi wrażenie nie tylko na zwykłych śmiertelnikach - gwiazdy również ekscytuje możliwość poznania Rubik. Fotografowie obecni na pokazie uchwycili moment spotkania wyraźniej poruszonej Anny Lewandowskiej z modelką. Oczywiście bez wspólnego selfie obejść się nie mogło. Zdjęcie trafiło później na Instagram blogerki, która wyznała, że spotkanie z modelką było dla niej "spełnieniem marzeń". Na tym sukcesy Lewandowskiej się nie kończą. Anja Rubik skomentowała selfie, przyznając, że przyjemność ze spotkania była obustronna.

Anja Rubik była bez wątpienie największa gwiazdą pokazu marki należącej do Joanny Przetakiewicz. Okazuje się, że supermodelka robi wrażenie nie tylko na zwykłych śmiertelnikach - gwiazdy również ekscytuje możliwość poznania Rubik. Fotografowie obecni na pokazie uchwycili moment spotkania wyraźniej poruszonej Anny Lewandowskiej z modelką. Oczywiście bez wspólnego selfie obejść się nie mogło.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Zdjęcie trafiło później na Instagram blogerki, która wyznała, że spotkanie z modelką było dla niej "spełnieniem marzeń".

Anna Lewandowska, Anja RubikInstagram.com/annalewandowskahpba

Na tym sukcesy Lewandowskiej się nie kończą. Anja Rubik skomentowała selfie przyznając, że przyjemność ze spotkania była obustronna.

Anja Rubik o spotkaniu z Anną LewandowskąInstagram.com/annalewandowskahpba

em