Książkiewicz pokazała fotkę sprzed lat. Nawet Wendzikowska była pod wrażeniem. W pełni się z nią zgadzamy!

Wielkie, poważne oczy, równie poważna mina i malutka siostra na ręku. Takie zdjęcie aktorka opublikowała na Instagramie.
Książkiewicz zawsze piękna Książkiewicz pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Wendzikowska: Już wtedy piękna. Weronika Książkiewicz opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Na zdjęciu, do którego pozuje jako kilkulatka, poznalibyśmy ją nawet bez podpisu. Wielkie, poważne oczy, równie poważna mina i malutka siostra na ręku. Takie zdjęcie aktorka Weronika Książkiewicz opublikowała na Instagramie. Stare, porysowane zdjęcie, zrobione jeszcze w epoce, kiedy nie tylko Instagrama, ale w ogóle internetu i aparatów cyfrowych też nie było na świecie. Była już za to na świecie Weronika Książkiewicz. Na zdjęciu, do którego pozuje jako kilkulatka, poznalibyśmy ją nawet bez podpisu. W międzyczasie co prawda wyostrzyły jej się nieco rysy i twarz nabrała nieco "szelmowskiego" wyrazu, ale przecież nie ma najmniejszych wątpliwości! Aktorkę zdążyła już skomplementować Anna Wendzikowska. "Już wtedy piękna!" - napisała. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. To nie pierwszy raz, kiedy Anna Wendzikowska komentuje zdjęcie Weroniki Książkiewicz. Kiedy aktorka walczyła na Instagramie z dotkliwym dla niej hejtem, wsparła ją właśnie dziennikarka TVN.

Stare, porysowane zdjęcie, zrobione jeszcze w epoce, kiedy nie tylko Instagramu, ale w ogóle internetu i aparatów cyfrowych nie było na świecie. Była już za to na świecie Weronika Książkiewicz. Na zdjęciu, do którego pozuje jako kilkulatka, poznalibyśmy ją nawet bez podpisu. W międzyczasie co prawda wyostrzyły jej się nieco rysy i twarz nabrała nieco "szelmowskiego" wyrazu, ale przecież nie ma najmniejszych wątpliwości! Sami się przekonajcie.

Aktorkę zdążyła już skomplementować Anna Wendzikowska.

Już wtedy piękna! - napisała.

Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Weronika Książkiewicz z siostrą Instagram.com/weronikaksiazkiewicz

 

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Wendzikowska komentuje zdjęcie Weroniki Książkiewicz. Kiedy aktorka walczyła na Instagramie z dotkliwym dla niej hejtem, wsparła ją właśnie dziennikarka TVN.

alex