Niezwykłe wyznanie Aniston o dawnej narzeczonej swojego byłego męża: była dla mnie słodka. Komentuje też styl Paltrow

Jeżeli kobieta komplementuje ex-dziewczynę swojego męża, to wiedz, że coś się dzieje. Jennifer Aniston w najnowszym wywiadzie nie szczędzi miłych słów Gwyneth Paltrow.

Te wszystkie miłe słowa padły w słynnym już wywiadzie, jakiego Jennifer Aniston udzieliła magazynowi "Allure". Mówiła tam między innymi o macierzyństwie, ale to nie jest jedyny temat, jaki poruszyła. Opowiedziała również o Gwyneth Paltrow.

Znałam ją długi czas. Ta kobieta ma styl lepszy, niż ktokolwiek inny. Elegancki, wygodny, wspaniały - mówiła w rozmowie z redaktorami pisma.

Przypomnijmy. Brad Pitt był związany z Gwyneth Paltrow w latach 1994-1997, a w latach 2000-2005 był mężem Jennifer Aniston. W związku z tym Aniston teoretycznie ma wszelkie powody, żeby pomijać osobę Paltrow "dyplomatycznym milczeniem". Tymczasem obie aktorki przyjaźnią się i nie tylko komplementują, ale i robią wspólne zdjęcia. Poniższe zostało zrobione we wrześniu na spotkaniu "Stand Up To Cancer".

Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow Screen z Instagram.com/Gwyneth Paltrow

To nie wszystko. Aniston powiedziała również, jaka Paltrow jest w prywatnych relacjach.

Zawsze była dla mnie słodka - zdradziła gwiazda "Przyjaciół".


Obecnie Jennifer Aniston jest związana z Justinem Theroux, a Gwyneth Paltrow w marcu rozstała się z mężem, Chrisem Martinem.

alex