Dominika Kulczyk na imprezie odważnie odsłoniła dekolt. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie pewien szczegół

Wspaniała suknia z odważnym dekoltem i srebrne buty od Loboutina. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie... no, właśnie. Dekolt. Nie chodzi o to, że odważny, bo Dominika Kulczyk nie po raz pierwszy na imprezie eksponuje piersi. Rzecz w tym, że kreacja nie do końca idealnie pasuje do sylwetki Kulczyk.

Dominika Kulczyk wzięła udział w uroczystej gali zorganizowanej z okazji 95-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W pastelowej sukni z odsłoniętymi ramionami prezentowałaby się absolutnie zachwycająco, gdyby nie pewien szczegół... właściwie dwa szczegóły. Piersi milionerki i filantropki były tak ściśnięte, jakby miały błagać o oddech.

<< DOMINIKA KULCZYK I JEJ KREACJA >>

Miejmy nadzieję, że to jednorazowy incydent, a nie upodobanie do zbyt ciasnych kreacji, z którego jest znana choćby Kim Kardashian.

alex

Więcej o:
Komentarze (16)
Dominika Kulczyk na imprezie odważnie odsłoniła dekolt. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie pewien szczegół
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 92 razy 76

  Kim jest ta kobieta? jest milionerką i filantropką. Z czego jest znana? znana jest z tego, że jest milionerką i filantropką.
  Jeżeli ma się za ojca Kulczyka, Plotek nie używa słowa "celebrytka".
  O jej dekolcie lepiej milczeć, milionerki i filantropki źle znoszą krytykę.

 • vahoo

  Oceniono 56 razy 46

  'Wysypało' jej ten dekol czymś, ale pomijam ten defekt urody, bo to nie zależy od niej.
  Natomiast jeśli chodzi o styliację. Z tego wynika, że ubierał ją mąż- książe, a jak się rozwiodła i księcia zabrakło - to i pieniądze nie pomagają, kiedy nie ma się tzw. gustu !!

 • Agata Jarosz

  Oceniono 49 razy 39

  Wciśnięty czy wyciśnięty ten biust, nie wygląda to ładnie

 • do_podziwu

  Oceniono 49 razy 31

  Wyglada na to ,ze "wspaniala suknie" ,pani Kulczykowna kupila kilka miesiecy temu . W miedzyczasie przytyla nie przyjmujac tego faktu do swojej "swiadomosci" , faktycznie kreacja nie pasuje do sylwetki( na moj gust) .Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie - chyba tylko "dekoltowo -towarzyskie" -:))).

 • koja

  Oceniono 29 razy 27

  Uroda jak uroda, kreacja jak kreacja. Kwestia gustu, ale po jakiego grzyba, milionerka, ustawia się na ściankach i spełnia polecenia fotoreporterów? W lewo proszę bardzo, w prawo też...z przodu, z tyłu a teraz buty itd.

 • annawintour

  Oceniono 19 razy 17

  piersi wyglądają jak 2 naleśniki.. miało być seksownie- a wyszło jak pól d... zza krzaka

 • kol.3

  Oceniono 14 razy 14

  Co z tego że staniczek jest za mały i deformuje biust, skoro suknia jest od projektanta haute couture i kosztowała ....dziesiąt tysięcy. To jest ważne ;).

 • ollendorff

  Oceniono 14 razy 12

  Każdy kto pomaga publicznie i rozgłasza to na każdym kroku nie jest filantropem. To tylko taki medialny chwyt aby zrobić wokół siebie trochę pozytywnego szumu. Nudne życie rodzi nudne akcje filantropijne. Uczuć i wdzięczności nie da się kupić, ponieważ to nie towar na sprzedaż!

 • zrjn

  Oceniono 11 razy 9

  Pomijając targowisko próżności,
  to ono ALEX chci się wyraźnie dowartościować.
  zrjn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX