To nie może być prawda! Kim najpierw wytknęła siostrze nadwagę a potem powiedziała o własnej pupie coś, co wprawiło nas w osłupienie

Bez względu na konsekwencje, Kim Kardashian chce mieć "mały płaski tyłek". Chce mniejszych pośladków nawet gdyby miała przez to stracić majątek. Szokujące wyznanie padło z ust celebrytki znanej głównie z potężnych krągłości.
Szokujące wyznanie Kim Kim najpierw wytknęła siostrze nadwagę a potem powiedziała o własnej pupie coś, co wprawiło nas w osłupienie. Bez względu na konsekwencje, Kim Kardashian chce mieć "mały płaski tyłek". Chce mniejszych pośladków, nawet gdyby miała przez to stracić majątek. Szokujące wyznanie padło z ust celebrytki znanej głównie z potężnych krągłości. Sądziliśmy, że na temat pupy Kim nie można już nic więcej napisać czy powiedzieć. Dotąd była z niej dumna. Co innego możemy usłyszeć w nowym odcinku show Kardashianek, "Kourtney & Khloe Take the Hamptons". Z jednej strony Khloe oberwała za rozmiar pupy i nadwagę, z drugiej Kim wygłosiła dramatyczną deklarację. - Tyłek Khloe jest taki wielki. Musi zrzucić parę kilogramów - Kim podzieliła się opinią o wyglądzie siostry z Kourtney i jej chłopakiem, Scottem Disickiem. Mówiąc to, patrzyła w telefon. Wyglądało to tak, jakby miała tam niekorzystne zdjęcie Khloe. Jest wielki - potwierdziła Kourtney, nie przerywając skubania czegoś na nodze. Olbrzymi - Kim rzuciła nowym przymiotnikiem. - Co? Przecież wy słyniecie ze swoich wielkich tyłków. Jak stracicie pupy, możecie stracić majątek - Disick nie krył zdziwienia. - Nic mnie to nie obchodzi. Chce mieć teraz płaski tyłek - Kim rzuciła prawdziwą bombę. Kim Kardashian podczas wystawy sztuki Art Basel Festival nazwała swoje pośladki "dziełem sztuki". Czy godzi się zatem niszczyć dobro kultury? Czas pokaże, jak potoczą się losy pupy, która miała "złamać internet".

Sądziliśmy, że na temat pupy Kim nie można już nic więcej napisać czy powiedzieć. Dotąd była z niej dumna. Co innego możemy usłyszeć w nowym odcinku show Kardashianek, "Kourtney & Khloe Take the Hamptons". Z jednej strony Khloe oberwała za rozmiar pupy i nadwagę, z drugiej Kim wygłosiła dramatyczną deklarację.

Tyłek Khloe jest taki wielki. Musi zrzucić parę kilogramów - Kim podzieliła się opinią o wyglądzie siostry z Kourtney i jej chłopakiem, Scottem Disickiem.

Mówiąc to, patrzyła w telefon. Wyglądało to tak, jakby miała tam niekorzystne zdjęcie Khloe.

Jest wielki - potwierdziła Kourtney, nie przerywając skubania czegoś na nodze.
Olbrzymi - Kim rzuciła nowym przymiotnikiem.
Co? Przecież wy słyniecie ze swoich wielkich tyłków. Jak stracicie pupy, możecie stracić majątek - Disick nie krył zdziwienia.
Nic mnie to nie obchodzi. Chce mieć teraz płaski tyłek - Kim rzuciła prawdziwą bombę.

Kim Kardashian podczas wystawy sztuki Art Basel Festival nazwała swoje pośladki "dziełem sztuki". Czy godzi się zatem niszczyć dobro kultury? Czas pokaże, jak potoczą się losy pupy, która miała "złamać internet".

sWest Hollywood, CA - Kim Kardashian bore a similar confidence as she strutted her infamous figure to the Bellami event promoting Kylie Hair Kouture in West Hollywood on Thursday with sisters Khloe Kardashian and Kylie Jenner.Kim posed nonchalantly in a very low-cut, cream crop top that showed off her ample cleavage and her toned midriffAKM-GSI          November 13, 2014To License These Photos, Please Contact :Steve Ginsburg(310) 505-8447(323) 423-9397steve@akmgsi.comsales@akmgsi.comorMaria Buda(917) 242-1505mbuda@akmgsi.comginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption ***  Kim KardashianForum

socha

POLUB NAS